Może zorganizujemy jakiś zlot ?

Witam!
Może zorganizowalibyśmy jakiś zlot motocyklowy,aby nie były tylko skutery ale również motory na dolnym śląsku ?My jako uczestnicy byśmy się na niego złożyli :)Podajcie miejsca na dolnym śląsku gdzie by Wam pasowało i czy wgl. byli byście zainteresowani organizacją zlotu?
Pozdrawiam :)

Ja bym proponował zlot uczestników forum skuterowo ale gdzieś tak po środku Polski , tylko żeby mniej więcej wszyscy mieli równo km może być różnica np.100km

hmm na środku Polski czyli jakieś 300-400 km miałbym podjechać w jedną stroną skuterkiem, hmmm lubię jeździć ale tak daleko bym się nie wypuścił. Może lepiej takie regionalne, może skuterowo jako portal winno taki zlot zorganizować. Nie musi być super organizacja z jedzeniem czy zakupami.

hmm do odważnych świat należy te 400km to jest pestka mogę pokonać jezdziłem dalej i było super

Ja 400km. nie chciałbym robić.No to może skuterowo by na dolnym śląsku jakiś zlot zorganizowało ?

jestem za tym co kuba 20227 pisze..

patryk2152 weź napisz na gg 6683073 jestem z Wałbrzycha a dokłądniej 5km od dokładniej Lubomin

dobra juz napisalem teraz trzeba sie zgadac na wypad jakis...