Motul 10w40 Scooter

Witam
Mam głupie pytanie. Kupiłem dziś olej Motul 10w40 Z napisem SCOOTER. Chce go wlać do Benyco Sling 125cc. Sprzedawca coś się pytał czy ma być do skutera czy motocykla ale powiedziałem tylko, że do 125tki i dał taki. Wydaje mi się że ten dopisek SCOOTER to pic na wodę wyciąganie kasy bo najważniejsza jest lepkość 10w40 bo na przykład w olejach samochodowych nawet nie ma takich podziałów poza lepkością. Ale co Wy o tym myślicie?

oleje z dopiskiem SCOOTER niekoniecznie mają odpowiednią klase MA bo zakłada sieże “scooter” to przekładnie CVT a nie mokre sprzęgło.
Dla ciebie jest istotne czy ten olej 10W40 ma odpowiedni dopisek MA, MA1, MA2 - taki jak zaleca producent. A napis “scooter” to sobie może być albo nie być - nie oznacza nic.

Na butelce jest “MA” ale nie wiem jakie MA zaleca producent, jak to sprawdzić?

instrukcja obsługi motonga, albo wygooglać jaki ma silnik i znaleźć w necie jego spec razem z płynami albo na stronach producentów olejów zobaczyć czy go w jakichś zestawieniach mają i czy są do niego jakieś dobrane. Jak 2-3 z nich bedzie miało podobne oleje jako polecane to można przyjąć że właśnie taki jest potrzebny

Silnik to 156FMI. O samym moto nie mogę nic znaleźć. Może o silniku coś znajdę,

https://www.google.com/search?q=156fmi+jaki+olej&oq=156FMI+jaki+o&aqs=chrome.1.69i57j0.2598j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 proste

Ogólnie nic nie wynika z jego filmu, jeśli chodzi o moje pytanie. Mówi tylko o syntetyku i półsyntetyku. A o MA, MA1 MA2 nic. Poza tym co ten gościu gada, że zalewa syntetykiem a leje 10W40 przecież to jest półsyntetyk tak samo jak ten motul co miał wcześniej!