Motowell Magnet RS czy TGB bullet ?

WItam , jestem nowy na forum wiec najpierw Witam wszystkich i pozdrawiam.
Posiadam aktualnie Piaggio ZIP 4takt ale musze sie go pozbyc ze wzgledu na rozmiary , waze 110 KG i troch enie pasuje do takiego pierdzioszka .
Rozgladalem sie troche i mam teraz 2 opcje w tej samej cenie jest to Motowell Magnet RS a drugim do wyboru jest TGB Bullet RR , od razu powiem ze uzywam motorka do dojezdzania do pracy 30 km wiec zalezy mi na lekkim podkreceniu V-max , w moim Piaggio wymienilem CDI na odblokowany i teraz mi leci na prostej 62 KM/h a z gorki 70 , ale na taki maly motorek to troche strach jest ale chcialbym zeby nowy nabytek tez minimum te 65 wyciagl. Prosze o porade i ewentaula liste za i przeciw konkretnego modelu. Pozdrawiam.

Jesli to ma być motorower to może być nowy junak np. 901 albo aprilia.

rado1201 napisał:

Jesli to ma być motorower to może być nowy junak np. 901 albo aprilia.

Pewnie ze moze jednakze prosilem o dorade pomiedzy wskazanymi przezemnie modelami :)

Ok

Nie lubię za bardzo skuterów, ale jak juz jakiegoś z tych to bym wybrał TGB bullet. Lepiej wykonany, oraz lepiej wygląda. Osiągi podobne.

wygladem tez skalniam sie w strone bulleta , nie wiem jednak co to za marka , jakas tajwanska , przekonania nie mam a z drugiej strony Motowell to jak slyszalem wegierski chinczyk. :/

Weź tego bulleta

TGB; tajwański producent skuterów, motocykli, pojazdów ATV, lekkich pojazdów użytkowych i silników. Firma produkuje także części do zespołów napędowych takich firm jak: Piaggio, Peugeot (skutery), Minarelli, Morini, Polaris i SYM. TGB zostało założone przez Chi-Fu Chang'a, którego spółka niegdyś produkowała Vespy na licencji Piaggio, a potem części do nich.
Co do motowell to tylko naklejki śaą z węgier więc według mnie wybór jest prosty

Dzeikuje za pomoc , biore TGB. Pozdrawiam.