Motostat - pochwalcie się!

Hej!

wpadłem na pomysł, żeby każdy z Was, kto ma konto na motostat i aktywni z niego korzysta, wkleił tu swoją sygnaturkę. Pochwalcie się spalaniem waszych maszyn!

moja sygnaturka:

jeśli nie ma wyniku, to niedługo będzie, bo jadę zaraz na stację zrobić drugie pełne tankowanie. :)

daję swoją - w podpisie.

Moze dobrze by bylo jak by kazdy napisal cos w stylu:
Marka
Model
Pojemnosc
Typ benzyny

Wiec zaczne

Kymco
NewDink 200i
175cc (wtrysk)
Orlen 98
Zużycie paliwa - Motostat.pl

Zipp
Quantum R
50cm3
Pb95

Jest w moim podpisie ale czasami nie ma a czasami jest.

Router
Traffico
50ccm ( gaźnik )
PB 95.

Kymco
Vitality 50 2T
SF10 49,4 ccm, gaźnik KEIHIN
bezołowiowa benzyna 95 oktanów.

Zipp Basic g2
4t gażnik Keihin

To www.motostat.pl - to fajna sprawa. Mam tam też auta zawsze dodane i wpisuje spalanie. Ciekawe jakie wyjdzie przy skuterku (?). Widzę, że niektórzy jeżdżą nawet zimną - Szacun!

zahrad7 napisał:

Zipp Basic g2
4t gażnik Keihin

A gdzie sygnaturka MotoStats?

hmmm... sygnaturka się chyba długo aktualizuje, ale wyszło mi 2.17l/100km - Router Bassa 50 4T

coś masz Lesiu skopane we wstawianiu cyferek na motostat, bo dzisiejsze tankowanie jest źle wyliczone. Wpisałeś tam, że dziś zatankowałeś 2,74 litra benzyny, a dystans przejechany od poprzedniego tankowania to 39km - z tych właśnie liczb wychodzi Ci spalanie 2,17 l/100km - co jest błędem. Jakbyś na 3 litrach zrobił 40km - to realne spalanie wychodziłoby ok 8 l/100km - więc coś tam wpisałeś nie tak...

Aron napisał:

coś masz Lesiu skopane we wstawianiu cyferek na motostat, bo dzisiejsze tankowanie jest źle wyliczone. Wpisałeś tam, że dziś zatankowałeś 2,74 litra benzyny, a dystans przejechany od poprzedniego tankowania to 39km - z tych właśnie liczb wychodzi Ci spalanie 2,17 l/100km - co jest błędem. Jakbyś na 3 litrach zrobił 40km - to realne spalanie wychodziłoby ok 8 l/100km - więc coś tam wpisałeś nie tak...

ogarnij, że to jest dopiero drugie pełne tankowanie. pierwsze było na 1km przebiegu, potem 2 razy dotankowałem i dopiero drugie pełne tankowanie na 246km.

Lesiu106 napisał:
ogarnij, że to jest dopiero drugie pełne tankowanie. pierwsze było na 1km przebiegu, potem 2 razy dotankowałem i dopiero drugie pełne tankowanie na 246km.

Ogarnij - to dobre ;)
Twoje dzisiejsze tankowanie (z dani 12.05.). na końcu tego wersu (tej linijki) z danymi dzisiejszego tankowania jest 2,17l/100km. Przy każdym tankowaniu wyświetlane są na końcu wpisu z danego dnia średnie spalania z danego tankowania (nie średnie ze wszystkich). Jeżeli podczas dzisiejszego spalania zatankowałeś 2,74 litra, a dystans pokonany od ostatniego to 39km - wówczas na końcu wersu z dzisiejszego spalania POWINNA być wyliczona średnia wartość z tego ostatniego okresu między tankowań. NIE ŚREDNIA ZE WSZYSTKICH!!!

Aron napisał:

Lesiu106 napisał:
ogarnij, że to jest dopiero drugie pełne tankowanie. pierwsze było na 1km przebiegu, potem 2 razy dotankowałem i dopiero drugie pełne tankowanie na 246km.

Ogarnij - to dobre ;)
Twoje dzisiejsze tankowanie (z dani 12.05.). na końcu tego wersu (tej linijki) z danymi dzisiejszego tankowania jest 2,17l/100km. Przy każdym tankowaniu wyświetlane są na końcu wpisu z danego dnia średnie spalania z danego tankowania (nie średnie ze wszystkich). Jeżeli podczas dzisiejszego spalania zatankowałeś 2,74 litra, a dystans pokonany od ostatniego to 39km - wówczas na końcu wersu z dzisiejszego spalania POWINNA być wyliczona średnia wartość z tego ostatniego okresu między tankowań. NIE ŚREDNIA ZE WSZYSTKICH!!!

widać, że nie wiesz dokładnie, jak działa ten serwis. polecam przeczytać http://www.motostat.pl/help#q6 i dopiero potem mówić. tym razem nie będę nic więcej mówił, chcę uniknąć bezsensownego off-topicu i kłótni.

BENELLI
491 sport
80ccm3
Orlen 98
SPALANIE 4 L na 100 km/h

KYMCO
VITALITY
49ccm3
Pb 95/98
Jazda dynamiczna, ciągle manetka na max

Zużycie paliwa - Motostat.pl

Toros
El Loco
50ccm3
pb 95 Orlen
Większość manetka na max.

Marka: Yamaha
Model: Booster
Pojemność: 101cm
Przebieg: 40100 km tak, czterdzieści tysięcy sto kilometrów:)
Rodzaj paliwa: PB95

uśredniona jazda, czasem ostro, a czasem spokojnie :)