Motorowery skutery i wspólna jazda

Witam jestem Sebastian i pozdrawiam wszystkich userów a szczególnie chłopaków z Zabrza i okolic. Wraz z kilkoma znajomymi zakładamy Motorowerową grupę. Wszystkich chętnych mieszkających w rejonie Zabrza czyli z Bytomia, Gliwic Rudy itd zapraszam do czynnego jej tworzenia. Szczegółowych informacji udzielę zainteresowanym drogą e-meilową. Mój e-mail sebastiandzokej@gmail.com PAMIĘTAJCIE TO NIC NIE KOSZTUJE A BĘDZIE NA PEWNO WYŚMIENITA ZABAWA. Więc nieważne czym jeździsz ani kim jesteś liczy się tylko pasja i chęć obcowania z naszymi "maluchami". W tym miesiącu jeszcze ukaże się stronka z reklamą w/w grupy. Ana maj planujemy mały wypad zapoznawczy.
Jeszcze raz serdecznie zapraszam i pozdrawiam Dżokej

Chłopaki, ja też mieszkam w Zabrzu. Ja się piszę na takie wspólne wypady. Mam kilku znajomych,którzy na pewno się przyłączą. Jak już będzie tak blisko wyjazdu, przypomnijcie się na forum. Z ciekawości, jaki przedział wiekowy prezentujecie?

mysle ze nasz bedzie akceptowany
zobaczymy co chlopaki wymlodza :)

Jak się nas nie będą wstydzić, to pojedziemy z nimi :-)

maja to jak w banku :)

Jasne chłopaki grupa stoi otworem dla wszystkich jest tylko jeden warunek to jest grupa MOTOROWEROWA czyli jak sama nazwa mówi jeśli masz coś większego np 600ccm to troszkę odpada. Ale jeśli dosiadacie skuterów i tp. do pojemności 125 to zapraszam. Jak macie więcej pytań to pisać na gg 45231011 lub na naszej stronie www.samotnewilki.za.pl
są podane kontakty do mnie(stronka jeszcze w budowie ) ale są podstawowe informacje, odezwijcie się na gg to omówimy plany albo możemy się spotkać.Co do wieku to od 0 do 100 nie ma ograniczeń.
pozdrawiam i lwg

juz sie robi ciekawie czekam na dalsze kroki - Bytom

Zapraszamy do wspólnego wyjazd na otwarcie tegorocznego sezonu na Jasnej Górze, który odbędzie się dnia 20 kwietnia (sobota) rozpoczęcie godzina 11:00. Zbiórka wszystkich chętnych motorowerzystów odbędzie się na parkingu Urzędu Miejskiego w Bytomiu o godzinie 07:30.
Serdecznie zapraszamy. Wszelkich informacji udzielimy e-mailem.
www.samotnewilki.za.pl
Pozdrawiam i LwG Dżokej

UWAGA !!!!
Ze względu na awarie serwera strona została przeniesiona pod inny adres. Aktualny to: www.samotnewilki.cba.pl za utrudnienia i niedogodności bardzo przepraszamy.
Pozdrawiam i Lewa w Górę Dżokej