Motorowery Peugeot - Opinie

Witajcie. Ostatnio podpatrzyłem całkiem ciekawie wyglądający motorower z silnikiem AM6 czyli takim samym jak w Yamahah DT, TZR,Aprilli RS, Derbi GPR itd. Wygląda znacznie lepiej od TZR, a kosztuje troche mniej. Jest też od niej lżejszy co powinno wpłynąć na przyśpieszenie i v-max. Motorower nazywa się Peugot XR7. Co możecie o nim powiedzieć? Jakie są wasze opinie? Wady, zalety, spalanie? Będę wdzięczny za odpowiedzipod tym postem. Wiem że posiadaczy Peugeotów jest raczej mało, ale chciałbym uzyskać jakieś informacje na temat XR7.

Pozdrawiam, Kacper.

Czy ktoś odezwie się pod tym tematem? :)

Wpisz w google Peugot XR7, wejdz na forum bodajże yamahy tzr, i tam troszke poczytaj o tym motorowerku, jest bardzo malo w polsce i ponoc problem z czesciami,chyba ze masz kogos we Francji :). Ogolnie po przeczytaniu twojego postu wczoraj sam sie nim zainteresowalem i poczytalem troche, opinie bardzo różne. Drogi bo okolo 3000 euro kosztuje w sumie tyle co TZR, ale ponoc lepiej spasowane plastiki, troszke wiekszy od Peugot XR6 ponoc to na plus.
Aprilla RS ponoc bardzo dobra, ale mi sie wogole nie podoba.
Ogólnie biorac pod uwage ze tak naprawde nie wolno odblokowywac motorowerów bo grożą sankcje prawne( zabrany dowód, czy tez srogi mandat, a w razie jakiegos wypadku duze problemy z ubezpieczalnią to nie warto tyle wydawać na 50cc, lepiej prawko sobie na kat A zrobic i kupic jakas uzywana CBR600 :) za tą kase.

Wpisywałem, wpisywałem :). Czytałem troche o XR7 i wiele złego o nich nie piszą. Wygląda lepiej od Yamahy TZR, na którą też się zapatrywałem. Co do 3000 euro i tego że jest ich mało w Polsce - Na allegro motorek z 2008 r. za 5500 zł, nie tak strasznie daleko ode mnie. Też słyszałem że aprilla rs jest dobra, ale to ma przecież ten sam silnik. Minarelli (chyba tak to się pisze) AM6 to najlepszy silnik 50 ccm. Jeśli chodzi o odblokowywanie motorowerów, to poszukaj mi na forum takich którzy chociażby cześciowo nie odblokowali swego jednośladu. Kary za odblokowanie jednośladu są żeczywiście strasznie wygórowane. Co komu szkodzi że zamiast 45 jade 60, a jeżdżę lepiej niż niektórzy mający prawo jazdy B. Zakładając ze zrobiłbym prawo jazdy kat. A2 to do A mógłbym przymieżyć się za 6 lat :D. Tak więc Honda CBR pozostaje w swerze marzeń :).

Chodzilo mi o nowy egzemplarz za 3000E, używke mozna kupić jak jest w dobrym stanie :). Sam bym sie skusil ale ja lubie nowe a 3000E nie dam za motorower :).