Jaki motorower kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motorower kupić?

Tagi: 

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe thxxesebb
    thxxesebb
    Użytkownik

Witam! Mogli byście polecić jaki kupić sobie motorower ? Nie podam ceny maksymalnej ale chciał bym sie zmiescic w 4 tysiacach

Potrzebuje motoroweru 50cm3 ale 2T, problem w tym, że gdy znajduje coś fajnego to zawsze musi to być jakiś posrany cross – chce fajny motorowerek do asfaltu, ew. zeby mozna bylo zjechac z drogi.

Jeżeli nic sie nie znajdzie w 2T to myślałem nad Bartonem Fighterem, dobre to bedzie ?

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

jeśli masz tyle kaski to proponuje to : http://allegro.pl/motocykle-romet-zk-zetka-50-warszawa-promocja-i2643174466.html mimo że china i 4t to ładnie wygląda jest troche lepszej jakości i ten stojący cylinder i 5 biegów daje lepszą jazde 🙂 polecam jeśli 125cc to za dużo to wpisz w allegro Romet Zetka 50 i szukaj odpopwiedniej oferty ceny od 3200zł do 4200zł

thxxesebb
    Użytkownik

Romet Zetka mhmm… nawet ładny 🙂

Ale 4 biegi chyba lepsze od 5, to 50cm3 wiec zeby sie rozpedzic do 60 bede musiał wachlować tą nogą, prawda ? 🙂

125 odpada bo mam tylko karte moto a nie a1

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125

Myślisz o zakupie motocykla 125? Poznaj bezkonkurencyjną sto dwudziestkę piątkę na rynku PULSAR NS 125
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Ja mam Yamahę TZR. 50 ccm w 2T. Silnik Minarelli AM6, 6 biegów, wspaniałe przyśpieszenie. Wygląda również pięknie i masywnie. Waży jakieś 130 kg, ale da rade to utrzymać. Bez problemu idzie na koło ze sprzęgła. Dobry motorek, wart polecenia. Przynajmniej wg. mnie. Ostatnio gdzieś przy 12 tyś. obrotów GPS pokazał mi 80 km/h. W miare dobry wynik jak na 50 ccm, co? 😉

Tezia :*

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

aprilia, derbi, gilera, peugeot, yamaha w wersji supermoto.
    jak trafisz na HM50 w technicznie dobrym stanie (olej wygląd) to brać, profesjonalny sprzęt do nauki sportowej jazdy

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

TheMiqlaq napisał:

Ja mam Yamahę TZR. 50 ccm w 2T. Silnik Minarelli AM6, 6 biegów, wspaniałe przyśpieszenie. Wygląda również pięknie i masywnie. Waży jakieś 130 kg, ale da rade to utrzymać. Bez problemu idzie na koło ze sprzęgła. Dobry motorek, wart polecenia. Przynajmniej wg. mnie. Ostatnio gdzieś przy 12 tyś. obrotów GPS pokazał mi 80 km/h. W miare dobry wynik jak na 50 ccm, co? 😉

Słaby wynik.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

rkos napisał:

TheMiqlaq napisał:

Słaby wynik.

Zależy od przełożeń.

Co do thxxesebb to szukaj czegoś z AM6. A może zacznijmy od tego jaki masz budżet?

o
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Ryglos kwota została podana w pierwszym poście. Czytanie ze zrozumieniem 😉

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    thxxesebb
    Użytkownik

Ehh… Chłopaki – ja chce motorower a nie motocykl z silnikiem motorowera, mi nie zalezy na tym żeby kupić jakaś wielką szafe tylko na tym, żeby mieć sprzęgło i biegi 🙂 Tylko i wyłącznie dla tego przesiadam się ze skutera. Po prostu myślałem, że jeżeli sa ładne i „schludne” crossy z takimi super silnikami (2T chłodzony cieczą – 8kmh po odblokowaniu, zadnych chorych przeróbek itp) to normalne motorowerki (coś w stylu zipp pro 50, barton fighter) też takie będą. Jeżeli chodzi o 4T to wiem co kupie, lecz zależało mi właśnie na tym 2T i chłodzeniu cieczą bo wtedy nie musze wkładać większego cylindra. To już nie jest skuter i ma w pełni odsłonięty silnik i nie chciał bym przy kontroli usłyszeć „synek, to co tutaj masz to nie jest 50’tka” bo takie coś, dla osoby znającej sie na tuningu widać na 1 rzut oka – czyż nie jest inaczej ? Dodatkowo, w takim 2T w 2013 założe spowrotem blokade i mogę z czystym sercem jechać na przegląd, bo podobno od tego roku na stacjach kontroli pojazdów „rolki na prędkość” nie będą opcjonalne tylko wymagane na każdej stacji.

Zdjęcie profilowe hidden
    hidden
    Użytkownik

Motorowery z 2T to głównie te „ścigacze”, ogólnie są też lepiej wykonane. Jak powiedział barteklodz, aprilia 50, derbi gpr50, yamaha tzr50, i inne z AM6 nie pochodzące z chin.

Mam Routera WS50(to samo co większość tych bartonów itd, tylko Rometa), przejechane 72km, więcej nerwów niż jazdy. Na dodatek muszę dać go na gwarancje…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie