motorower za 2000zl ????

a wiec chce sb kupic jakas uzywana biegoweczke najlepiej w 4t poniewaz mniej pala tylko problem bo znalazlem kila roznych modeli i teraz nw ktory wybrac

Może podaj te modele, bo raczej czarodziejami to my nie jesteśmy...

zobacz jeszcze romet zetka zumico gr200 (podobno bez awaryjny zrywny i dobrze chodzi) zobacz używane gb street i według mnie ppczekaj uzbieraj jeszcze 500 zl .

Jeżeli wygląd Ci nie przeszkadza to kup Zipp Salmo - ja mam i jestem bardzo zadowolony. Duży, wygodny, cichy i bezawaryjny - czego chcieć więcej? Jeżeli przejechał już 11766km bez żadnej awarii to o czymś świadczy.

BARNEJ314 napisał:

a wiec chce sb kupic jakas uzywana biegoweczke najlepiej w 4t poniewaz mniej pala tylko problem bo znalazlem kila roznych modeli i teraz nw ktory wybrac

Poniżej 2000zł kupisz nowego Zumico GR 200

hiorimaru napisał:

zobacz jeszcze romet zetka zumico gr200 (podobno bez awaryjny zrywny i dobrze chodzi) zobacz używane gb street i według mnie ppczekaj uzbieraj jeszcze 500 zl .

to zimico jest b.podobne do barton ranger a jest polowe tansze zeczywiscie sie oplaca ale czekam na dalsze propozycje

BARNEJ314 napisał:

hiorimaru napisał:
zobacz jeszcze romet zetka zumico gr200 (podobno bez awaryjny zrywny i dobrze chodzi) zobacz używane gb street i według mnie ppczekaj uzbieraj jeszcze 500 zl .

to zimico jest b.podobne do barton ranger a jest polowe tansze zeczywiscie sie oplaca ale czekam na dalsze propozycje

Na giełdzie samochodowej, widziałem nowe Zumico GR 200 w cenie wyjściowej 1800zł. Motorower lepiej prezentuje się w realu, niż na zdjęciach. Naprawdę fajny motorek i niedrogi ;)

Gdzie wy macie to zumico za taką kase? Bo jak patrzę, to nie widzę, żeby tak tanio gdzieś było :/