! Forum Motorowery motorower z50

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dezorientacja dezorientacja 5 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #188610 Odpowiedź

  Ireneusz Tarka
  Użytkownik
  • Postów: 2

  napiście coś na temat motoroweru romet z50, nie ma wogóle opinii otym moto.

  #188960 Odpowiedź

  Patryk Piosicki
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Cóż napisać jestem posiadaczem od 8 miesięcy. Moto ogólnie całkiem fajne 😛 dobrze się zbiera zimę przetrwał i w ogóle 😛 (Duży plus za rozmiar kół i bieżnik opon nawet w śniegu dawały radę 😛 ) . Prędkość maksymalna bez blokad na 50cc3 maks 60km/h problem pod bardzo strome górki, głównie trzeba było zredukować do 2 . Po zmianie cylindra skuter nabrał kapkę mocy z górkami teraz w ogóle nie ma żadnymi problemu i takie o 12 stopniowym pochyle bez problemu 😛 Prędkość maksymalna aktualnie to tak 70km/h przy 7,5k obrotów, mogłoby być lepiej ale to wiąże się z kilkoma zmianami, które jeszcze muszę w nim wprowadzić . Dziennie pokonuje nim około 100km (50km w jedną stronę) do pracy. Ma już 7k przebiegu i spisuję się dzielnie =)

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #189397 Odpowiedź

  Ireneusz Tarka
  Użytkownik
  • Postów: 2

  nareszcie ktoś się znalazł.Dzięki! Czy mógłbyś coś nieco napisać o tuningu.

  #189417 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe dezorientacja
  dezorientacja
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Tuning z50?A po co?Zetki Rometa są klasycznie piękne i nie ma co w nich poprawiać.No chyba że chodzi Ci o zwiększenie osiągów…

  Dezorientacja
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: motorower z50
Informacje o Tobie: