Motorower z silnikiem am6 co wiecie o tym silniku ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Motorower z silnikiem am6 co wiecie o tym silniku ?

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Michal_Keeway Michal_Keeway 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 21 przez 26 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sebek900
    Sebek900
    Użytkownik

Napisze do niego na gg bo podał je na tablicy.pl 😀

Sebek
    Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Poleciłbym Ci Yamahę, bo wiem jak chodzi i jest tego warta.

Przy jeździe jako pasażer, to na większych obrotach tylko się marzy o tym, żeby jak najszybciej z niej zejść. Drgania są niemiłosierne, ale jeszcze nie widziałem 50-tki biegowca, który by z tym nie miał problemu, nieważne czy chińczyk czy firmowy(oczywiście w firmowych jest znacznie, znacznie lepiej). Co do spalania to myślę, że ciężko będzie zejść poniżej 4l ^^, tym bardziej, że każdy lubi sobie od czasu do czasu ,,dać w kitę”.

Pozdrawiam.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Sebek900
    Użytkownik

Ja raczej jeżdze spokojnie 😀 wiec tzr bez tuningu na gaźniku 16 powinna zejsc ponizej 4L 😀 dzieki za wypowiedz 😀 Do drgań to jestem przyzwyczajony bo wczesniej mialem ogara 900 a tam na wyzszysz obrotach po 10 km stopy bolały :d

Sebek
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Powiem Ci, że to nie ma większej różnicy co kupisz. Obydwa mają AM6, a o silniku minarelli każdy wie, że jest niezawodny.
    Na twoim miejscu kierowałbym się tym, co Ci się bardziej podoba. Albo inaczej, co Ci się trafi 😉

o
    Sebek900
    Użytkownik

Rieju rs2 za 4 tyś można wyciągnąć młodszy rok niż w tzr’ce już sam nie wiem który ładniejszy obydwa wyglądają dobrze 😀

Sebek

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Michal_Keeway
    Michal_Keeway
    Użytkownik

Ja w tom niedziele jade po Yamaha TZR 50/70 http://tablica.pl/oferta/yamaha-tzr-jedyna-taka-szyba-stan-idealny-silnik-igla-kurtka-CID5-ID1WgDj.html
    Wydech : LeoVince V6
    Filtr : Stożkowy
    Gaźnik : Dellorto 19 mm
    Cylinder : 70
    / Szaman

Szaman
Oglądasz 6 postów - 21 przez 26 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie