Motorower na początek

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Motorower na początek

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe degename degename 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 25 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #87311 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Daroi
    Daroi
    Użytkownik

Witam, od ok. roku fascynowałem się skuterami. Ostatnio spędzam dużo czasu z kolegą, który ma motorower (Benzer Yankee) i dał mi się przejechać. Od tej pory naprawdę pokochałem ten środek lokomocji. I tu mam takie małe zapytanie, otóż niedługo zdaję na kartę (w Wordzie), i kupię motorower. Mam problem – jaki wybrać? Coś do 3500zł (nieużywany), może 4000zł. Pojemność oczywiście <50ccm. Zastanawiałem się nad Zipp’em Pro50, czy to dobry wybór?

#87314 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

To kupa plastików jak to ktoś określił.Polecam ci ROMETA ZETKE silnik nie do zdarcia tak ja w Zipp Salmo.Na tym forum mają bdb opinie a Pro ma nie za bardzo.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #87317 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mythbuster
    Mythbuster
    Użytkownik

Możesz również zerknąć na Keeway Leone Diavolo. Wczoraj nim jeździłęm, bardzo fajna maszyna,a od Zetki dużo się nie różni (ta sama buda)
    Zipp Pro nie kupuj, plastiki podbno łamią sie w rękach 😀

#87322 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Zobacz Junaka 901, 902 lub 901 sport 🙂 Mam 901 na budziku 4500 i bezproblemowo.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #87336 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Daroi
    Daroi
    Użytkownik

Hmm… a Romet RR50? Jeździł ktoś? Jakie macie opinie? 🙂 Chodzi mi o sportowy wygląd i o wytrzymałość. 🙂 Chcę coś mało awaryjnego i coś dużego, gdyż mam 172,5cm wzrostu, a zaledwie 13 lat, więc jeszcze trochę urosnę, a jeździć będę długo. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. 🙂 Najgorszy jest koszt RR50, ale za jakiś czas trochę stanieje. 😛

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #87337 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mythbuster
    Mythbuster
    Użytkownik

To tak jak kolega powiedział Junak 901 Sport 😉

#87338 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Daroi
    Daroi
    Użytkownik

Cena Junaka nie za bardzo mi pasuje… Może coś do 4000zł? Macie może jakieś opinie na temat FERRO 901?

#87342 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Kolego Daroi, mówisz, że cena Junaka Ci nie pasuje, a podajesz Rometa RR 50, który stoi na rynku za 4799 zł. Co do Ferro 901 to jest to samo co Junak 901, tylko, że tańsze.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #87343 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Daroi
    Daroi
    Użytkownik

Czyli opłaca się kupić Ferro 901? Chcę coś, co kosztuje <4000zł i żeby się nie rozpadł po roku…

#87344 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Każdy z tych mają China silniki jak będziesz używał z przepisami i dobrze dotarł i byś tylko odblokował bez tuningu to z 20-35k km by ci pojeździł.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 25 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
Odpowiedz do: Motorower na początek
Informacje o Tobie: