Motorower na dojazd do szkoły

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Motorower na dojazd do szkoły

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam

Mam taki problem z wyborem motoroweru, potrzebuje ekonomiczny i bez awaryjny.
    Bede nim codziennie robił ok 60km. Co polecacie? Rs/Tzr chyba za dużo palą.

Anonimowy

aprilie mało pala…brat ma aprilie af1 i pali bardzo mało…jakby co to jest na sprzedanie 😛

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

rafal93 napisał:

Co polecacie? Rs/Tzr chyba za dużo palą.

zleży do stylu jazdy jak go żyłujesz do maxa to musi swoje palic ;P

powiedz nam czy nowy chcesz czy coś używanego ?

Anonimowy

Nie ten dział…

Anonimowy

To proszę o przesunięcie tematu :PP No chce coś używanego bo słabo stoję z kasą, no a apka na pewno spali ponad 4l.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Poza tym ze zly dzial to ci podpowiem. Piaggio zip 4t. Spalanie kolo 2l/100km mało awaryjny za okolo 3000zl kupisz juz waet 2006-2007 rocznik w bdb stanie a predkosc serio po odblokowaniu to gdzieś 60-70km powinno ci starczyc na dojazdy ;]

Anonimowy

Niechce skutera, ale dzisiaj gadałem z kumplem bo ma on ogara 900, leci tyle co mój neos tzn 75km/h bo mierzyłem. Przejechał juz 7 tys i się nic nie popsuło a spalanie wynosi 2l. Do tego biegi, hmm bardzo ciekawe.

Anonimowy

Nie kupuj tego chinola !! Juz lepiej kup skuter. A nie powiedziales ile masz na wydanie?

Anonimowy

Danielson napisał:

A nie powiedziales ile masz na wydanie?

No właśnie. Jeśli chcesz żeby palił poniżej 4l i do tego to ma być biegówka to kiepsko. Nie lepiej Ci neosem dojeżdżać? Na Twoim miejscu kupiłbym Srkę z silnikiem Piaggio/Gilera na wtrysku, spali Ci góra 2,5l a będzie Ci nieźle śmigać. A te romeciki to śmiećhu warte :->

Anonimowy

na wydanie mam gdzieś 2 koła, neosem nie bede jezdził w miasto bo mam klatkę, stelaż i w ogóle stunt bestia. Ten romet spala trochę powyżej 2l i dla mnie jest to idealna sprawa. Nie należe do bogatych ludzi i liczę się z pieniędzmi

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie