Motorower do jazdy po mieście, 3000 - 4000 zł.

Cześć! Planuję zakupić motorower do jazdy po mieście, ma on służyć mi maksymalnie przez rok - nie zależy mi więc zbytnio na jego trwałości, byle przejeździł 365 dni. Mam 190 cm wzrostu i ważę 105 kg (więc w sumie to nie wiem czy trochę nie za dużo jak na skuter ;-) ).

Oglądałem ogłoszenia i bardzo spodobały mi się dwa modele - Barton Ranger Classic (tylko jego cena, 2250 zł mnie trochę martwi - obawiam się, że może to być jakaś tandeta) oraz Barton TZR 50N (za 3000 zł).

Co sądzicie o tych modelach? Są w ogóle warte uwagi? Nie ukrywam, że zależy mi, żeby wygląd nie był typowo skuterowy - Barton Ranger wyglądem do mnie przemawia najbardziej - jak klasyczne, stare motorowery! :-)

A może powinienem zainteresować się jakimiś innymi? Generalnie chciałbym się zamknąć w czterech tysiącach.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Bez komentarza.

Hindenburg napisał:

Bez komentarza.

Dziękuję, to była bardzo pomocna opinia ;-)

Kup zetke

gdanski - wysiliłeś się by poczytać archiwalne posty?
Wątpię, bo wówczas byś nie zakładał kolejnego tysięcznego tematu o tym samym - po lekturze tych wątków, miał byś już wiedzę co wybrać, a tak?

Zrób tak jak ci radzi kolega wyżej, kup Zetkę.
Po tygodniu jej użytkowania będziesz biadolił, że nie chce ci odpalać, że wiecznie Ci się w niej coś urywa, że musisz wiecznie regulować gaźnika, że muli gorzej niż muł.

Zrób tak jak ja ci radzę - czytaj archiwalne wpisy!