Motorower do 4500zł

Witam wszystkich,poszukuje motoroweru do 4500zł.
-Mam 15 lat w tym roku zaczynam zdawać na prawojazdy kat am.Mam 165 cm wzrostu oraz 57kg.
-Szukam motoroweru głównie do jazdy po mieście (do szkoły)
-Spalanie jest mi obojętne.
-Raczej unikam skuterów.
-zależy mi na całkiem dobrym wyglądzie.
-Może to być cross.
Mam nadzieje że dostane fachową pomoc :^)

Ale używka czy nowy?

Jakbyś miał 5000 tysi to bym polecił Kymco K-Pipe 50 4t.

Ale do 4500 romet Rs 50

Może być uzywka lub nówka do mojego budżetu moge dołożyc max 500 zl :)

Noto te co modele co wymieniłem kupisz a Kymco jest bezawaryjne, i v-max oscyluje w okolicach 85km/h. Bardzo dobry i dobrze wygląda.

Co ważne kupisz je nowe.

Bierz kymco k-pipe, nie zawiedzie cie.
Ps. Pamietaj zeby nie parkowac na terenie szkoly (jesli szkola jest w miescie :] )

Wielkie dzieki za fachową pomoc :^) !

Spk

Nie polecam K-Pipe.. 1 miesiac czytałem o motorowerach i moim zdaniem ArrowFly/Barton FR (to te same tylko nazwy inne).

Zastanawiałem sie nad yamaha tzr lub aprila rs ale nie wiem czy nie będe za niski na taki motorower :v

Aranum, czy ty wgl miales tego k-pipe? Widzac twoje posty sadze, ze ciagle siedzisz w tych pseudo-scigaczach ktore rozpedzaja sie do calych 45km/h! - arrow fly - barton - junak :) Ci co pisza zeby bral k-pipe maja ten sprzet, a ty tylko to czytales w internecie, wiec nie wiem jak mozesz cos polecac lub nie.

Popieram w 100%

Arrow Fly rozpędza się do 75-85 ^^ jest grupa na fb jego posiadaczy sobie popytaj to się dowiesz

Wow gratuluje Ci.. jakis pseudo-scigacz rozpedzi sie do 80km/h szkoda ze te plastiki nie dodaja +20km/h cnie?

Arrow Fly tyle nie pojedzie waży około 110 kg, bez kierowcy,a jego moc to marne 3km, mój Romet ogar 200 miał 3,5 km i ważył 60 kilo i jeździ maksymalnie 70 km/h.