Motorower do 4000 tyś.

Mark. używany lub nowy.

Podawajcie propozycje, prosze :)

Aprilia RS 50, TZR 50

O co ci chodzi R2_D2? ;) Za 4 tyś można kupić sobie sprawną, i ładną markową używkę. Ktoś w mojej okolicy sprzedawał Aprilie RS 50 za 3 tyś od ręki za rocznik 2001. Po oględzinach: stan techniczy - dobry, wizualnie poobcierane troche plastiki. ale orginalne malowanie. Do wymiany za rok zębatki i w sumie chyba tyle. Za jakieś 300 zł możnaby go zrobić na cudo ;). Sam się przymierzałem, ale neistety ktoś już ofertę zgarnął. Nie mówcie więc, że za 4 tyś nie można nic dobrego kupić.

Rozejżyj sie może za Yamahą TZR, Aprilią RS, Derbi GPR, Rieju RS2. Motory 2 suwowe, generujące moc nawet 15 koni. Brzmią jak kosiarki, ale cisna nawet setke, co na 50 ccm jest raczej dobrym wynikiem ;).

Miqlaq, mu nie o to chodziło. Ty mówisz o 4 tys, a on mówił o 4000tyś, a to różnica o 3 zera ;)

Lob, ja bym tobie proponował jakąś markową używkę. Yamaha TZR, DT, Aprilia RS, Derbi Senda. Jest dużo takich markowych motorowerów. Zależy co Ci się podoba. Pseudościgacz, enduro, czy klasyczny motorower?

He, he ;D W sumie racja Ryglos. Musze dokładniej czytać.

Zwracam honor R2_D2 ;).

Jejciu 4000 tyś w wymowie tak jakbyście czytali boże znaleźli się humaniści na forum o skuterach...

@Topic

Znajomy ma chińską 10 letnią padake którą kupił za 500 zł (SKUTER) i mówi że motorower to kosiarka, i jest gównem. Że się nie opłaca tego kupować itp. Zazdrości mi i tyle ? Jak myślicie ...

Skuter Peugeot Elyseo 70 rocznik 2003 cena tylko 3000zl

Nie ma racji! Prędzej zazdrości i dlatego gada takie pierdoły.

PS. Zawsze mu możesz odpowiedzieć, że lepsza kosiarka jak kibel ;D (nie obrażając nikogo oczywiście)

10 letni chinol za 500 zł ;D. Nieźle. I jeździ. W moim po 8 700 zepsuł się chyba wario. Lepsze są motorowery. Lepszy wygląd, dźwięk może niekoniecznie, zależy czy chcesz 2T czy 4T i to co najważniejsze! Biegi!