Motorower do 3500 - 4000zł

Witam planuje niedługo kupić sobie nowy motorower w ostateczności skuter (jakoś nie podoba mi się sylwetka skuterów), kwota jaką będę miał do wydania to maksymalnie 4000zł, jestem dość wysoki bo mam prawie 1.90m ale ciężki nie jestem bo ważę zaledwie 72kg. Najważniejsze aby był dla mnie wygodny gdyż będę nim jeździł od pon do pt do pracy, a trasa w dwie strony wynosi około 6-7km. Jaki motorower możecie mi polecić ?

Witam w tym przedziale cenowym masz do wyboru wiele chińskich nowych motorowerów osobiście jestem posiadaczem bartona fightera , jest on w miarę wysoki ,jednak nie wiem jak na twój wzrost musisz pochodzić po jakiś salonach z motorkami i przymierzać , ja jestem zadowolony z silnika FMB 139 który sprawdza się , przy delikatnych katach , jest on montowany w wielu modelach chińskich motorowerów nawet pod polską nazwą Romet .

Za 4200zł dostaniesz nowy motorower Kymco... Przepaść jakościowa i technologiczna w stosunku do chińskich wyrobów - OGROMNA!

Oj sorki, znalazłem ofertę nówki za nie całe 4tys. zł!!!

http://otomoto.pl/kymco-nexxon-4t-gliwice-hit-M3494075.html

To samo miałem napisać co Benekpe :)

A co sądzicie o tym motorowerze w stylu choppera http://otomoto.pl/junak-inny-902-chopper-M3112009.html spodobał mi się i zaciekawił.

Naimad nie ma sensu kupowania 50-tki w stylu choppera. Bez celu i sensu. Lepiej już kupić to co napisał benekpe i mieć spokój przez najbliższe kilka lat : )
A propozycja ode mnie:
Rozejrzyj się za używanymi markowymi skuterkami, motorowerami...
Dużo większy wybór :)

Dzięki za wypowiedź dałeś mi do myślenia, ale jednak skłaniam się ku nowemu niż używanemu :)

Na twój wzrost to raczej jakieś supermoto...
Derbi Senda, Yamaha DT50, chyba że chcesz nówkę, tu już tylko małe czterosuwy.

a z nówek co byś polecił ?

Ja bym ci polecił takie motorowery jak toros el clasico,toros m50 , romet zetka 50 ,romet router ws 50 , barton fighters , zumico gr 200 i Gb street . PODOBNE silniki i długo ci posłuży jak będziesz rozsądnie go używał

Już pisałem, z nówek wyłącznie Kymco (niecałe 4tys. zł) polatasz nim kilkanaście sezonów - pozostałe chińskie produkty, które proponują Ci koledzy odpuść sobie...

Ja kupiłem swoją Apke za równo 2000 tys (7300 km)
Silnik nie do zdarcia, jeśli ma Ci służyć coś naprawdę przez lata to może za jakąś używaną RS'ką się rozejrzyj?
Chińczyka kupisz nowego za tą kwotę co wymieniłeś, (chociaż ich jakość się poprawia, to plastiki, czy konstrukcje ram pozostawiają wiele do życzenia...)
Więc ja bym się zastanowił nad czymś markowym (nawet jeśli jest używane)
Np:
http://allegro.pl/aprilia-rs-125-6000-przebieg-zamiana-i3144480593.html

Witam
Na samym początku chciałem napisać że jestem kompletnym lajkiem w temacie motorowerów , ale coś mnie ostatnio naszło i chcę sobie sprawić taki prezencik:).
Dokładnie chodzi o dojazdy do pracy ale w grę wchodzi tylko 50ccm ponieważ nie posiadam prawa jazdy.
Pytanie jest następujace
czy 187wzrostu, 100 kg wagi i wiek prawie 30 lat to nie jest przesada na coś takiego?

Bardzo proszę o info:) no i może coś innego polecacie?:)

Pozdrawiam