Motorower do 3000 zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #99911 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

Witam.
    Mam do wydania 3 000 zł (może być z lekkim hakiem).
    Mam 13lat,około 187 wzrostu, waga:84kg.
    Nie wiem co mam wybrać Skuter czy Motorower?
    Bardzo Was prosze żebyście mi pomogli co mam wybrać.
    Interesują mnie takie marki jak: Yamaha,Honda.Ale mogą być też inne marki oprócz rometa (bo to „chinol”).
    Nie chce podobnego do ścigacza czy crossa.
    Jakbyście mogli jeszcze podać jakieś propozycje sprzedaży to by było juz super 😀
    Pojemność silnika NIE może być więsza od 50ccm.
    Z góry dzieki 🙂

#99919 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Rozumiem, że w grę wchodzi używany sprzęt. Bo skoro wykluczasz chińczyka, to za kwotę którą dysponujesz pozostanie Ci tylko używany. Z racji Twojego wzrostu, polecił bym Ci duży skuter jakim jest kymco new dink 50.

przykłądowa oferta:

http://tablica.pl/oferta/okazja-kymco-new-dink-2-jedyny-taki-CID5-ID20Ezl.html#1c3a047647;r:;s:

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#99929 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Dobra propozycja te dink, oferta też niczego sobie, nicałe 3000 zł za taka maszynę to okazja. Powinieneś szukać czegoś z wysoko umieszczoną kierownicą, by nie haczyć kolanami.

#99931 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

Dzieki benekpe ale chyba bardziej gustuje w motorowerach bo też chce sie na czymś nauczyć jeżdzić a jak sie naucze np. na skuterze,a potem zachce mi sie czegoś szybszego i z biegami to on może iść w odstawke ale słyszałem że firma Kymco to tzw. „chińczyki” a ja wole stabilne maszyny i przede wszystkim polskie jak przykładowo yamaha bo wiem że sa dość twarde co niektóre.
    Ale i tak wielkie dzieki za chęci,pozdrawiam.

#99936 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Kymco to najlepszy stosunek ceny do jakości, przez wiele lat robili podzespoły dla Hondy. Zresztą to tajwańska firma, jakościowo dużo lepsza od chińskich. Jeśli motorower wchodzi w grę to może Kymco Nexxon? Z tych japońskich marek to albo cross albo ścigacz wchodzi w grę.

#99937 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

dawid99 polecam ci bardziej skutery nie będzie ci sie trudno przesiąść na biegówkę sam sie nauczyłem jeździć na skuterze

znalazłem coś dla ciebie zajebista oferta
    http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Sym-jet-sport-XR-NIE-CHI-SKI-tanio-nie-aerox-sr-W0QQAdIdZ442513062

#99939 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

lucek71 no fajna machina z Kymco Nexxon ale kolegi brat ma taki sam a ja chce być orginalne 😀 i nie chce żeby było że zgapiam coś z kogoś.
    milioner no naprawde musze przyznać że oferta jest spoko,a co do przesiadania sie to nie chodzi mi o to że bedzie mi sie trudniej czy inaczej jeżdziło tylko o finanse bo chce sobie kupic skuter/motorower dosyć stabilny i żeby sie czesto nie psuł bo narazie nie zarabiam,wiec nie bede miał czesto na naprawe ale jeszcze raz dzieki za oferte napewno sie zastanowie.
    Dzieki,pozdrawiam

#99941 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

ten sym to podobno jakiś skuter na podzespołach hondy więc nie powinien się psuć bo to nie chińczyk.
    skopiowałem taki tekst co ten gość pisze co do tej trwałości itp.
    Globalna strategia firmy zakłada budowanie wizerunku marki wśród klientów na całym świecie, ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości produktu tak by w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników oraz dbałość o ochronę środowiska. Wszystkie pojazdy marki SYM cechuje wysoka jakość użytych do budowy materiałów, trwałość oraz atrakcyjna linia stylistyczna która z pewnością trafi w gusta każdego miłośnika jednośladów.

#99943 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Przecież Kymco Nexxon jest flagowym przykładem motoroweru. Sam napisałeś, że ścigacze i crossy nie wchodzą w grę. Więc siłą rzeczy skazany jesteś na coś co wyglądem przypomina tego Nexxona. Pozostałe motorowery nawiązują do sportowej CBR-ki, albo udają klasyczne motocykle wzorujące się np. na Hondzie CBF. Sam miałem Nexxona – i powiem szczerze – ten motorek jest naprawdę rewelacyjny. Najlepszy w swojej klasie. A i ceny używek są naprawdę konkurencyjne. Co do firmy Kymco – wpisz sobie to słowo do Wikipedii, sam się przekonasz co to za firma.
    „Wytwórnia Kwang Yang Motor Company, czyli w skrócie KYMCO, została założona w 1963 roku w kooperacji z Honda Corporation. Przez 30 lat do 1993 r. KYMCO był producentem motocykli i skuterów na licencji Hondy oraz dostawcą części motocyklowych, silnikowych oraz samochodowych dla japońskich fabryk Hondy. Od 1993 r. wszystkie pojazdy wytwórni firmowane są marką KYMCO, ale technika KYMCO ściśle bazuje na technice Hondy. Obecnie KYMCO jest największym tajwańskim producentem skuterów, motocykli i części do samochodów Honda oraz motocykli Honda i pojazdów ATV”

#99945 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

Ja sie w tym Sym dopatrzałem minusa :BRAK PRAWEGO LUSTERKA I PRAWEGO KIERUNKOWSKAZU”,ale to chyba da sie wymienic to nic 🙂

#99946 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

To w końcu motorower czy skuter?

#99947 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Ten sym będzie dla Ciebie przymały, szczególnie nisko osadzona kierownica.

#99948 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

na allegro coś się dla tego skuterka znajdzie 🙂

#99950 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

lucek71 napisał:

Ten sym będzie dla Ciebie przymały, szczególnie nisko osadzona kierownica.

trzeba by było oglądnąć jak to mu pasuje

#99951 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Jestem trochę od niego większy i jeździłem Vitalką nieco większą od tego Syma, i trzeba było uważać przy skręcaniu, kolana na wysokości kierownicy.

#99952 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

aha

#99953 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Przy Twoim wzroście to jedynie jakiś maxi skuter – na tym symie będziesz komicznie wyglądał, powaga. Masz dopiero 13 lat, więc jeszcze urośniesz. Wybierz coś dużego dla siebie.

#99954 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

benekpe jak bedzie dobra oferta na skuter a on bedzie dosyć szybki to wezme skuter a jak na motorower i bedzie lepszy to wezme motorower to zależy na co sie zdecyduje.
    Nie wiem czy bedzie mały bo jak robiłem praktyczne to jeźdźiłem na naprawde małym skuterku no ,ale zdałem 😀 i obijałem kolana o kierownik tylko przy skręcaniu,ale Sym jest owiele wiekszy od tego co jeźdźiłem to nie wiem czy bedzie przymaławy.
    Na allegro jest wszystko 😀

#99955 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

no pewnie urośnie ale szuka skutera z silnikiem 50

#99956 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Dokładnie, dlatego ten dink z drugiego postu byłby idealny.

#99958 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Twoja kasa, Twój wybór. Ja już się w temacie wypowiedziałem. Powodzenia w poszukiwaniach.

#99959 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

No wiem ale nie moge też takiego bardzo duzego wybrac.

#99960 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

Dawid99 napisał:

benekpe jak bedzie dobra oferta na skuter a on bedzie dosyć szybki to wezme skuter a jak na motorower i bedzie lepszy to wezme motorower to zależy na co sie zdecyduje.
    Nie wiem czy bedzie mały bo jak robiłem praktyczne to jeźdźiłem na naprawde małym skuterku no ,ale zdałem 😀 i obijałem kolana o kierownik tylko przy skręcaniu,ale Sym jest owiele wiekszy od tego co jeźdźiłem to nie wiem czy bedzie przymaławy.

ja bym wybrał skuter, a na karte jak zdawałeś to jeździłeś pewnie jakimś chińczykiem bo chinole są małe

#99961 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

milioner napisał:

Dawid99 napisał:

ja bym wybrał skuter, a na karte jak zdawałeś to jeździłeś pewnie jakimś chińczykiem bo chinole są małe

Kraj pochodzenia nie ma tu nic do rzeczy, bo są również bardzo duże chińskie produkcje.

#99962 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

Napewno chinolem bo to był juz skuter na wykończeniu lusterko ledwo co sie trzymało siedzenie juz z dziurami i wogóle był strasznie wolny i rączka gdzie sie grazu dodawało to trzeba było mocno nia ciągnoć.

#99963 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

no w sumie tak

#99965 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

a jednak chinol

#99966 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27

Ogólnie to Sym też jest dobrą firmą, dobierz tylko pod siebie odpowiedni model.

#99967 Reply
    milioner
    Użytkownik
    • 1

lucek71 napisał:

Ogólnie to Sym też jest dobrą firmą, dobierz tylko pod siebie odpowiedni model.

dokładnie

#99968 Reply
    Dawid99
    Użytkownik
    • 1

Ta,dzieki wogóle za propozycje i za wypowiedzi dało mi to troche do myślenia.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Motorower do 3000 zł
Twoje informacje:

Back to top button