Motorower do 3000 zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Motorower do 3000 zł

Ten temat zawiera 82 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe urszula urszula 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 83 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dawid99
    Dawid99
    Użytkownik

Witam.
    Mam do wydania 3 000 zł (może być z lekkim hakiem).
    Mam 13lat,około 187 wzrostu, waga:84kg.
    Nie wiem co mam wybrać Skuter czy Motorower?
    Bardzo Was prosze żebyście mi pomogli co mam wybrać.
    Interesują mnie takie marki jak: Yamaha,Honda.Ale mogą być też inne marki oprócz rometa (bo to „chinol”).
    Nie chce podobnego do ścigacza czy crossa.
    Jakbyście mogli jeszcze podać jakieś propozycje sprzedaży to by było juz super 😀
    Pojemność silnika NIE może być więsza od 50ccm.
    Z góry dzieki 🙂

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Rozumiem, że w grę wchodzi używany sprzęt. Bo skoro wykluczasz chińczyka, to za kwotę którą dysponujesz pozostanie Ci tylko używany. Z racji Twojego wzrostu, polecił bym Ci duży skuter jakim jest kymco new dink 50.

przykłądowa oferta:

http://tablica.pl/oferta/okazja-kymco-new-dink-2-jedyny-taki-CID5-ID20Ezl.html#1c3a047647;r:;s:

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dobra propozycja te dink, oferta też niczego sobie, nicałe 3000 zł za taka maszynę to okazja. Powinieneś szukać czegoś z wysoko umieszczoną kierownicą, by nie haczyć kolanami.

Dawid99
    Użytkownik

Dzieki benekpe ale chyba bardziej gustuje w motorowerach bo też chce sie na czymś nauczyć jeżdzić a jak sie naucze np. na skuterze,a potem zachce mi sie czegoś szybszego i z biegami to on może iść w odstawke ale słyszałem że firma Kymco to tzw. „chińczyki” a ja wole stabilne maszyny i przede wszystkim polskie jak przykładowo yamaha bo wiem że sa dość twarde co niektóre.
    Ale i tak wielkie dzieki za chęci,pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kymco to najlepszy stosunek ceny do jakości, przez wiele lat robili podzespoły dla Hondy. Zresztą to tajwańska firma, jakościowo dużo lepsza od chińskich. Jeśli motorower wchodzi w grę to może Kymco Nexxon? Z tych japońskich marek to albo cross albo ścigacz wchodzi w grę.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe milioner
    milioner
    Użytkownik

dawid99 polecam ci bardziej skutery nie będzie ci sie trudno przesiąść na biegówkę sam sie nauczyłem jeździć na skuterze

znalazłem coś dla ciebie zajebista oferta
    http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Sym-jet-sport-XR-NIE-CHI-SKI-tanio-nie-aerox-sr-W0QQAdIdZ442513062

Dawid99
    Użytkownik

lucek71 no fajna machina z Kymco Nexxon ale kolegi brat ma taki sam a ja chce być orginalne 😀 i nie chce żeby było że zgapiam coś z kogoś.
    milioner no naprawde musze przyznać że oferta jest spoko,a co do przesiadania sie to nie chodzi mi o to że bedzie mi sie trudniej czy inaczej jeżdziło tylko o finanse bo chce sobie kupic skuter/motorower dosyć stabilny i żeby sie czesto nie psuł bo narazie nie zarabiam,wiec nie bede miał czesto na naprawe ale jeszcze raz dzieki za oferte napewno sie zastanowie.
    Dzieki,pozdrawiam

Zdjęcie profilowe milioner
    milioner
    Użytkownik

ten sym to podobno jakiś skuter na podzespołach hondy więc nie powinien się psuć bo to nie chińczyk.
    skopiowałem taki tekst co ten gość pisze co do tej trwałości itp.
    Globalna strategia firmy zakłada budowanie wizerunku marki wśród klientów na całym świecie, ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości produktu tak by w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników oraz dbałość o ochronę środowiska. Wszystkie pojazdy marki SYM cechuje wysoka jakość użytych do budowy materiałów, trwałość oraz atrakcyjna linia stylistyczna która z pewnością trafi w gusta każdego miłośnika jednośladów.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Przecież Kymco Nexxon jest flagowym przykładem motoroweru. Sam napisałeś, że ścigacze i crossy nie wchodzą w grę. Więc siłą rzeczy skazany jesteś na coś co wyglądem przypomina tego Nexxona. Pozostałe motorowery nawiązują do sportowej CBR-ki, albo udają klasyczne motocykle wzorujące się np. na Hondzie CBF. Sam miałem Nexxona – i powiem szczerze – ten motorek jest naprawdę rewelacyjny. Najlepszy w swojej klasie. A i ceny używek są naprawdę konkurencyjne. Co do firmy Kymco – wpisz sobie to słowo do Wikipedii, sam się przekonasz co to za firma.
    „Wytwórnia Kwang Yang Motor Company, czyli w skrócie KYMCO, została założona w 1963 roku w kooperacji z Honda Corporation. Przez 30 lat do 1993 r. KYMCO był producentem motocykli i skuterów na licencji Hondy oraz dostawcą części motocyklowych, silnikowych oraz samochodowych dla japońskich fabryk Hondy. Od 1993 r. wszystkie pojazdy wytwórni firmowane są marką KYMCO, ale technika KYMCO ściśle bazuje na technice Hondy. Obecnie KYMCO jest największym tajwańskim producentem skuterów, motocykli i części do samochodów Honda oraz motocykli Honda i pojazdów ATV”

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Dawid99
    Użytkownik

Ja sie w tym Sym dopatrzałem minusa :BRAK PRAWEGO LUSTERKA I PRAWEGO KIERUNKOWSKAZU”,ale to chyba da sie wymienic to nic 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 83 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie