Motorower do 2500

Witam.Mam pytanie jaki motorower w cenie do 2500 zł wybrać.
Dotychczas chciałem kupic simsona s51 Najlepiej enduro rocznik 87 w góre.Ale poczytałem troche na forum i ludzie piszą,że simsony są przestarzałe i lepiej kupic za tą cenę chińczyka.Zależy mi na bezawaryjności, wygodzie jazdy we dwóch, niezłych osiągów i manualnej skrzyni.Czy ktoś by mi coś polecił w tej cenie ??
PS.Mam 179cm i 75kg

niezłe osiągi i bezawaryjność wykluczają chińczyka.

Za 2,5 kafla kupisz w miarę dobry skuter.

Trudno będzie w tej cenie o motorower/ enduro bo sam na nowy sezon się na takie coś będę czaił. Szukaj okazji coś typu smt senda rcr rieju itd czasem fajne okazje się trafiają.

hmmm zip shock

To już lepiej sobie simka kup kolega ma i mu idzie 80kmh oraz rzadko co się psuje mu.

Honda ns1 ; )

Mich4l napisał:

Honda ns1 ; )

a zwłaszcza 80 :)

typek z wioski obok ma, chodzi pięknie, tak gwizda <3

a zapier**** że głowa mała :D

Bez przesady że chińczyki nie mają dobrych osiągów. Kolega rkos jak zwykle uwziął się na chińczyki jak nigdy nie miał okazji dłużej z takim obcować. Do 2500 zł , nowy motorower to tylko Toros El Classico. Jak używany to nie wiem bo jest na pewno trochę okazji.

matol1798 napisał:

Bez przesady że chińczyki nie mają dobrych osiągów. Kolega rkos jak zwykle uwziął się na chińczyki jak nigdy nie miał okazji dłużej z takim obcować. Do 2500 zł , nowy motorower to tylko Toros El Classico. Jak używany to nie wiem bo jest na pewno trochę okazji.

Chłopie obcuje z chińskimi na co dzień, bo koledzy mają - jeżdżę na ich, a oni np. na moim.

Wszystko przy wysokich obrotach piszczy, trzeszczy, strasznie wibruje. Rozpędza się to gorzej niż ja na swojej meridzie.
Plastiki wyglądają ładnie lecz są gówniane w tych gorszych modelach przynajmniej.

Jedyne co dobre to tanie części zamienne lecz tak szybko kilka razy to wymienisz że i tak wyjdzie na to samo w stosunku do markowych.

Więc jak masz już chińskiego Torosa, okej, lecz nie polecaj jakiś innych badziewi kolesiowi który ma do dyspozycji dwa i pół kafla, a w tym budżecie przy odrobinie szczęścia wyrwie naprawdę niezłą maszynke..

Aaaa LONGJIA LJ50QT-4 ? dobry i wytrzymały. chcesz kupić?

Aprilia RS:100-120km/h przy wymienionym samym cylku 70ccm

Lisu, ale do 2500 trudno znaleźć aprilkę w dobrym stanie i nie mówię tu o stanie wizualnym.

Powiem tyle kup Router WS50 według opini bezawaryjny,solidny nie blokowany fabrycznie prędkość max 70km/h-75km/h jest duży ma 2m długoći i spokojnie w 2 osoby pojezdzisz a to rozstaw biegów
1-nka : 15km/h
2-ka; 30km/h
3-ka ; 55km/h
4-ka ; 55-70km/h
Proponuje jeszcze Zumico GR 200 GR500 lub Toros ElClassico

Router jest spoko w miarę, ale moim zdaniem lepiej kupić używany markowy skuter;)

Ee tam. WS 50 wystarczy