motorower do 2200zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #111661 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

Zastanawiam się nad zakupem motoroweru cenie max 2200zł oczywiście używka, jaki byście mi polecali? zastanawiałem się nad Rometem zetką 50 i Bartonem figherem, wydają mi się dość dobre. Pomóżcie mi wybrać, doradzić jaki by sobie motorower zakupić :). Skuterów nie chce.

#111662 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

Zetki nie bierz – do pionowego silnika części jest mało i są drogie. Za to do poziomego 139FMB jest ich zatrzęsienie i ceny są śmieszne.
    Wszystkie motorowery z tym silnikiem są dobre gdyż jednostka jest trwała, mało awaryjna i bardzo oszczędna. Pomyśl nad Routerem WS50, bardzo fajny motorower i w tej cenie znajdziesz 1-2 letni z niewielkim przebiegiem.

#111664 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

Także się zastanawiałem nad Routerem WS50, nie jest zły, na tych podzespołach się nie znam. A takie inne jeszcze w takiej cenie i takie dobre to jakie, bo jak pojadę szukać to tak jakbym trafił na inne to żebym wiedział, że też jest dobry 🙂

#111673 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Jak chcesz chińczyka to mam dla Ciebie jedną radę, nie pchaj się w używki. Lepiej poczekaj, dozbieraj trochę, może trafi się jakaś promocja w realu, tesco, carfeourze i wtedy kup nowego routerka ws50. Albo w okolicznych salonach zippa, benzera czy rometa popytaj, może mają jeszcze jakieś z rocznika 2010/11/12, bo wtedy cena jest znacznie niższa 🙂

#111675 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 0
    • 5Postów:

Podzielam. Ze skuterami jest jak z autami, kupisz używkę – czyli nie wiadomo co.

Lepiej doinwestuj (albo kup na raty) i kup nówkę.

#111685 Reply
    bassist
    Użytkownik
    • 0
    • 49Postów:

Poszukaj markowego skutera. Za takie pieniądze można znaleźć coś w przyzwoitym stanie.

#111889 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

a może mi ktoś napisać czym się różni silnik poziomy od pionowego i dlaczego silnik pionowy ma droższe części ?

#112067 Reply
    hidden
    Użytkownik
    • 1
    • 36Postów:

Poszukaj na stronach typu gumtree/tablica.pl, czasem można znaleźć praktycznie nówkę w niskiej cenie.
    Mogą być tańsze z powodu jakichś pierdół typu zepsuty akumulator, porysowany lakier itp., byle mechanicznie były zdrowe.
    Jakbyś oglądał jakiś używany i wyglądał jakby szlifował to zobacz czy nie ma krzywych lagów. I odradzałbym tych tuningowanych (1. nielegalne 2. często zajechane)

edit. silnik pionowy ma po prostu inne ułożenie silnika, a z tego powodu, że jest mniej popularny ma mniej części, niektórzy mówią, że pionowe są słabsze ale ile w tym prawy – nie wiem.

#112078 Reply
    monek100
    Użytkownik
    • 12
    • 296Postów:

bierz routera i masz nowego. nowe to wiesz co bierzesz

#112081 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Ja jestem ciekawy czy nowy Romet byłby mniej awaryjny od mojej 4-letniej Inki… Nie wydaje mi się.

#112092 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

ale jakbym chciał kupić używanego z małym przebiegiem to mi się opłaca (przebieg <1000KM ?)

#112099 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Jeżeli ktoś sprzedaje z tak małym przebiegiem to pewnie dlatego, że musiało coś być z nim nie tak…

#112103 Reply
    hidden
    Użytkownik
    • 1
    • 36Postów:

Różne przyczyny mogą być jak np. nie spodobał mu się, nie umie jeździć, robi prawko, kupuje coś większego.
    Zależy jaki stan, trzeba się pytać sprzedającego czemu cena jest tak niska.

#112810 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

a co byście powiedzieli o junak 901 Ferro 901?

#112964 Reply
    Michu1208
    Użytkownik
    • 5
    • 13Postów:

Powiem tak , jak masz taką możliwość , przejedź się do tesco , zobacz sobie routera ws 50 , usiądziesz sobie na nim , sprawdzisz czy Ci pasuje. Junak też fajny , wszystkie te motorowery mają te same silniki 139 fmb (oprócz zetki) więc bierz który Ci się najbardziej podoba. Ostatnio byłem w tesco to widzialem nówkę sztukę za 2400.

#112970 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

Wiele osób wykręca linkę prędkościomierza, by nie nabijać kilometrów, przesunąć w czasie kosztowne przeglądy gwarancyjne. Potem na tablicy.pl pełno jest kilkuletnich skuterów z niewiarygodnie małym przebiegiem…
    Brak przeglądów gwarancyjnych, brak wymiany olei i filtrów – skuter nie warty zainteresowania pomimo rzekomego małego przebiegu…

#112991 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

Ja mieszkam na wsi, a najbliższe TESCO mam 15km od domu :D, a tak w ogóle to się opłaca z TESCO brać za np. 2400zł jak na ROMET.PL kosztuje 2999zł

#113142 Reply
    mat5098
    Użytkownik
    • 7
    • 23Postów:

a tak to który jest lepszy: router ws 50 czy ferro 901 ?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: motorower do 2200zł
Twoje informacje:

Back to top button