Motorower dla "prawie" 30 latka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Motorower dla "prawie" 30 latka

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Krzychu1985 Krzychu1985 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #115445 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Krzychu1985
    Krzychu1985
    Użytkownik

Witam
    Na samym początku chciałem napisać że jestem kompletnym lajkiem w temacie motorowerów , ale coś mnie ostatnio naszło i chcę sobie sprawić taki prezencik:).
    Dokładnie chodzi o pierdka którym będę mógł dojechać do pracy dojazdy i czasem po mieście zrobić szybki wypad żeby coś załatwić, ale w grę wchodzi tylko 50ccm ponieważ nie posiadam prawa jazdy.
    Pytanie jest następujace
    czy 187wzrostu, 100 kg wagi i wiek prawie 30 lat to nie jest przesada na coś takiego?

Bardzo proszę o info:) no i jakieś propozycje jaki model polecacie i na co zwrócić uwagę ! Max cena 4 tys no 4,5 🙂

Pozdrawiam

#115447 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W tej cenie to tylko Kymco Nexxon jeśli chodzi o nowe sztuki.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #115449 Odpowiedź
    Krzychu1985
    Użytkownik

lucek71 napisał:

W tej cenie to tylko Kymco Nexxon jeśli chodzi o nowe sztuki.

Nie no a coś z motorowrów? bo przyznam szczerze że wygląd tego Kymco Nexxon odbiega troszku od mojego gustu 🙂

przyjmijmy że cena do 5 tys ale chodzi o motorower

#115450 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

To może jakiś Junak? Na przykład 901 , 901 Sport ?

Barton Fighter 50 2012 r.
    #115464 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kymco Nexxon to jest właśnie kwintesencja motoroweru, a jak chcesz, żeby sprzęt udawał coś czym nie jest, to masz duży wybór chińskich maszyn. Zależy co Tobie się podoba: Enduro, Ścigacz, może Chopper itd. Jakościowo nie ma jakichś większych różnic.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #115483 Odpowiedź
    Krzychu1985
    Użytkownik

Zastanawiałem się nad Junakiem 901 http://allegro.pl/motorower-junak-901-skuter-y-kufer-80cc-myslowice-i3162655907.html , Ferro 901 http://allegro.pl/ferro-901-4t-jak-junak-901-tuning-80-cc-wyprzedaz-i3178829580.html , no ogólnie coś w tym stylu tylko pytanie czy coś takiego mnie uciągnie i nie bedzie za małe :> na żywo ich nie widziałem
    jedynie co to pozostaje zamówić z allegro 🙂 Ps.Czym one się różnia bo tysiąć zł różnicy?

#115492 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

Kupuj Aprilie RS, spokojnie kupisz do 4,5 przyzwoity egzemplasz,
    ma dobrą moc, wspaniała biegówka, markowa.. spokojnie cię uciągnie
    Mój starszy czasami jezdzi na moim roxie (yamaha aerox) ma z 190cm wzrostu i 80-90kg, więc spokojnie kupuj..
    Albo zrób prawko na A1 czy A2 wiek masz dobry,
    Kupisz 125 CeBRe albo YZF tylko dołożysz trochę i bedzie czym jezdzic… Takie są moje plany 😀

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
    #115554 Odpowiedź
    Krzychu1985
    Użytkownik
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Motorower dla "prawie" 30 latka
Informacje o Tobie: