Motorower dla początkującego.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Motorower dla początkującego.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Śmigacz
    Śmigacz
    Użytkownik

Witam chcę zakupić pierwsze moto na kartę am chcę żeby był w miarę tani i w miarę szybki ale żeby Policja nic mi nie zrobiła nie chcę skuterów.Chciałbym czasami pojeździć za miastem ale głównie do szkoły więc jakie ciuchy bo ochraniaczy i jakiś kombinezonów nie założę.

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Śmigacz Śmigacz.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 4 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Śmigacz Śmigacz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

co to znaczy „w miarę tani” – bo dla każdego to inaczej – i co to znaczy „w miarę szybki”?? przy założeniu że wszystko na AM jedzie do 45km/h i tą prędkość swobodnie osiąga?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Śmigacz
    Śmigacz
    Użytkownik

Miałem już kilka na oku ale za każdym razem ludzie mówią że to Chińczyki do niczego były to :Romet Router WS 50 ,Zipp Pro 50 ,Yamaha Tzr 50 chodzi mi o coś w takim stylu.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Śmigacz Śmigacz.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Śmigacz Śmigacz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

musisz chyba poczytać dokładnie podforum CO WYBRAĆ a nie zakładać kolejny temat pod kolejnym nickiem o tym samym.
    Zwłaszcza że sam nie wieszcz czego chcesz i też nie bardzo o coś konkretnie pytasz – zapewne dlatego nie bardzo też doczekujesz się odpowiedzi.
    Strzelasz Routerem WS50 i Yamahą TZR – a to w każdej kategorii pojazdy z kompletnie innej bajki (cena, koszta, wygląd).

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie