Motorower dla dziewczyny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Motorower dla dziewczyny

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Zviezda Zviezda 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Cześć Chłopcy.
    Mam takie nietypowe pytanie do Was. Jak Waszym zdaniem wyglądałaby kobieta mojej postury na maszynie typu Junak 901, albo Junak 902?
    Tylko od razu chce podziękować za rady typu: Kup sobie Yamahę, albo Hondę.

[i]Jestem Marta i uwielbiam skutery. Do tej pory niestety miałam tylko Vespę, aktualnie pasjonuję się jazdą jako plecaczek:)[/i]
    Zdjęcie profilowe jacob4187
    jacob4187
    Użytkownik

Myślę że bardzo fajnie ;D Moim zdaniem właśnie na takich „ścigaczach” dziewczyny wyglądają najlepiej 😉

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Prezessso
    Prezessso
    Użytkownik

jacob4187 napisał:

Myślę że bardzo fajnie ;D Moim zdaniem właśnie na takich „ścigaczach” dziewczyny wyglądają najlepiej 😉

Potwierdzam=)

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Nie sądzisz że tak czy siak wszyscy mężczyźni będą patrzeć na Ciebie, a potem na maszynę? 😉

A tak w ogóle to w „zbroji” laska na większym motorze, a zwłaszcza ścigaczu wygląda znakomicie 😀

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

rkos napisał:

Nie sądzisz że tak czy siak wszyscy mężczyźni będą patrzeć na Ciebie, a potem na maszynę? 😉

A moze właśnie na tym mi zależy?

[i]Jestem Marta i uwielbiam skutery. Do tej pory niestety miałam tylko Vespę, aktualnie pasjonuję się jazdą jako plecaczek:)[/i]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    jacob4187
    Użytkownik

Nawet najwięksi pasjonaci motocykli będą się przy niej czuli amatorami ;D
    I ten powiew powietrza we włosy kiedy ściągnie kask … bezcenne ;D
    Marta, może spodoba Ci się Leone RK 50 ? 😉

Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

http://www.skuterowo.com/leone-rk50-s-by-imponowac/
    ten?

jacob4187
    Użytkownik

Tak, ten. Miałem go kupić, ale po jeździe testowej stwierdziłem że jest troche mułowaty (słabe przyspieszenie) i zrezygnowałem. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza to jest to bardzo fajny motorek ;P Ja zdecydowałem się na Keeway’a TX 50, ale wątpie że Tobie to będzie odpowiadało 😉

Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Jestem za mała na TX

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

A może coś z niskim przekrokiem? Ja akurat jestem listonoszem i wsiadam na swoje Salmo co najmniej kilkanaście razy dziennie. Jakbym miał wsiadać jak na konia to bym się wykończył 😀 – właśnie z tego względu go wybrałem. Wygląd nie powala, lecz Ogar 900 – szczególnie wersja R wygląda bardzo dobrze. No i części do tego motorka jest zatrzęsienie. Dodatkowo skoro piszesz że jesteś dość drobna, to fakt że Ogar jest około 15-20 kilo lżejszy od Junaka powinien nie być bez znaczenia. Jeszcze fajny jest KYMCO Nexxon z automatycznym sprzęgłem.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie