Motorower dla dziewczyny

Cześć Chłopcy.
Mam takie nietypowe pytanie do Was. Jak Waszym zdaniem wyglądałaby kobieta mojej postury na maszynie typu Junak 901, albo Junak 902?
Tylko od razu chce podziękować za rady typu: Kup sobie Yamahę, albo Hondę.

Myślę że bardzo fajnie ;D Moim zdaniem właśnie na takich "ścigaczach" dziewczyny wyglądają najlepiej ;)

jacob4187 napisał:

Myślę że bardzo fajnie ;D Moim zdaniem właśnie na takich "ścigaczach" dziewczyny wyglądają najlepiej ;)

Potwierdzam=)

Nie sądzisz że tak czy siak wszyscy mężczyźni będą patrzeć na Ciebie, a potem na maszynę? ;)

A tak w ogóle to w "zbroji" laska na większym motorze, a zwłaszcza ścigaczu wygląda znakomicie :D

rkos napisał:

Nie sądzisz że tak czy siak wszyscy mężczyźni będą patrzeć na Ciebie, a potem na maszynę? ;)

A moze właśnie na tym mi zależy?

Nawet najwięksi pasjonaci motocykli będą się przy niej czuli amatorami ;D
I ten powiew powietrza we włosy kiedy ściągnie kask ... bezcenne ;D
Marta, może spodoba Ci się Leone RK 50 ? ;)

http://www.skuterowo.com/leone-rk50-s-by-imponowac/
ten?

Tak, ten. Miałem go kupić, ale po jeździe testowej stwierdziłem że jest troche mułowaty (słabe przyspieszenie) i zrezygnowałem. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza to jest to bardzo fajny motorek ;P Ja zdecydowałem się na Keeway'a TX 50, ale wątpie że Tobie to będzie odpowiadało ;)

Jestem za mała na TX

A może coś z niskim przekrokiem? Ja akurat jestem listonoszem i wsiadam na swoje Salmo co najmniej kilkanaście razy dziennie. Jakbym miał wsiadać jak na konia to bym się wykończył :-D - właśnie z tego względu go wybrałem. Wygląd nie powala, lecz Ogar 900 - szczególnie wersja R wygląda bardzo dobrze. No i części do tego motorka jest zatrzęsienie. Dodatkowo skoro piszesz że jesteś dość drobna, to fakt że Ogar jest około 15-20 kilo lżejszy od Junaka powinien nie być bez znaczenia. Jeszcze fajny jest KYMCO Nexxon z automatycznym sprzęgłem.

Leone RK jest w miarę niski, myślę że nie miała byś z nim problemu ;) Co do Junaka, bo o nim rozmawiamy, to nie wiem bo nie widziałem go na żywo, musiała byś gdzieś do sklepu podejść i się do niego przymierzyć ;)

Widziałam reklame na skuterowo tego 901 sport i przymierzałam sie do niego. jestem troche za niska wiec na postoju stoję na palcach. Ale dam chyba radę. Półautomat odpada taki, jak nexxxon.

EDit: i jakbym do tego wzięła jeszcze taki kask:
http://www.sklep.skuterowo.com/pl/p/Kask-skorzany-PinkBlue-LEATHER/317
HM??????

Według mnie Junak byłby ok. Leone Rk50s jest o 5cm wyższy od Junaka 901 i nie wydaje mi się aby jego siedzisko było niżej niż w Junaku dlatego też myślę że skoro na Junaku dosięgasz palcami do ziemi to w Leone Rk będziesz miała z tym większy problem ale najlepiej by było gdybyś przymierzyła się do niego i sprawdziła na własnej skórze :) Można wiedzieć ile masz wzrostu ?
Co do kasku to nie myślałaś nad jakimś kaskiem integralnym ew. z otwieraną szczęką ? Większe bezpieczeństwo a wentylacja także dobra a w takim otwartym kasku to nie dość że mniejsze bezpieczeństwo to w zimniejsze dni będzie Ci poprostu zimno w twarz a w takim kasku często można złapać muchę zębami :)

Przynajmniej nigdy nie jest się głodnym w dalszych trasach bo obiadek sam wpada do ust. :-D

Martuś myśle ze Junak 902 bedzie dla Ciebie idealny :)
Miala go znajoma i bardzo Sobie go chwalila i dlugo nie mogła sie z nim rozstac :)
Przy okazji Junak 902 wyglada stylowo i jest przepiekny :) Niebedziesz miala problemow z jego prowadzeniem a na dodatek Junaki maja ladny dzwiek silnika :)

P.S Wpisuje sie jako pierwszy na liste na przejazdzke z Marta :P

Maniek_smola... napisał:

Martuś myśle ze Junak 902 bedzie dla Ciebie idealny :)
Miala go znajoma i bardzo Sobie go chwalila i dlugo nie mogła sie z nim rozstac :)
Przy okazji Junak 902 wyglada stylowo i jest przepiekny :) Niebedziesz miala problemow z jego prowadzeniem a na dodatek Junaki maja ladny dzwiek silnika :)
P.S Wpisuje sie jako pierwszy na liste na przejazdzke z Marta :P

nie 'zarywaj' ;p

Czemu nie? ;( :P

;]

Przecież może ubrać kominiarkę i wiatr jej nie będzie wiał :)Ale myślę również,że ten Junak dla Ciebie będzie dobrym wyborem :)

Prezessso napisał:

Maniek_smola... napisał:
Martuś myśle ze Junak 902 bedzie dla Ciebie idealny :)
Miala go znajoma i bardzo Sobie go chwalila i dlugo nie mogła sie z nim rozstac :)
Przy okazji Junak 902 wyglada stylowo i jest przepiekny :) Niebedziesz miala problemow z jego prowadzeniem a na dodatek Junaki maja ladny dzwiek silnika :)
P.S Wpisuje sie jako pierwszy na liste na przejazdzke z Marta :P

nie 'zarywaj' ;p

Tak was oświecę, że Marta wcale nie wygląda tak jak na awatarze ;) Choć jej osobiście jeszcze nie widziałem :) Choć kto wie, trochę dziewczyn po Piasecznie na skuterach śmiga.