motorower 50/110 cross/supermoto. Jaką markę wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic motorower 50/110 cross/supermoto. Jaką markę wybrać?

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Foorio Foorio 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Foorio
    Foorio
    Użytkownik

Witam,
    Zastanawiam się nad zakupem nowego motoroweru do miasta. Chcę żeby był chiński z kilku względów. Chodzi o to, żeby miał serwis, gwarancję, był tani i w miarę szybki. Ponadto chińskie motorowery 50 ccm można w niezauważalny sposób przerobić na 110 ccm. Wystarczy dokupić silnik większy silnik. I tu właśnie jest szkopuł. Zdecydowałem się na crossa/supermoto ze skrzynią manualną. Widziałem Rometa i Benzera ale chyba mają skrzynie automatyczne (dane ze strony producenta/importera) . Może znacie jeszcze inne marki, żebym poszerzył krąg wyboru? Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe pawlik
    pawlik
    Użytkownik

ja bym ci polecał rometa crs i keewaya jakiegoś tam supermoto

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Keeway ZX?

o

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe pawlik
    pawlik
    Użytkownik

nie TX i jeszcze fajny keeway X-ray

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

No, no sorki, o TX mi chodziło. Tu jest jego test: http://www.skuterowo.com/keeway-tx-50-bez-kompromisow/

o
    Zdjęcie profilowe pawlik
    pawlik
    Użytkownik

barzdo mi sie podoba zastanawiałem sie nawet nad jego kupnem no ale wybrałem skuter SYMIAKA

Zdjęcie profilowe Dasik287
    Dasik287
    Użytkownik

CPI supermoto może Ci się spodoba 🙂 miałem okazję się nim przejechać i bardzo przyjemny ‚piździk’ 🙂

http://allegro.pl/cpi-sx-50-2007r-dt-rx-rs-sm-senda-xt-rm-i1747902226.html

Zdjęcie profilowe pawlik
    pawlik
    Użytkownik

fajny fajny ale jak chcesz po aswaldzie jeździć to musisz kupić inne opony

Zdjęcie profilowe Foorio
    Foorio
    Użytkownik

Dzięki za podpowiedzi, jednak poza Rometem CRS supermoto, reszta to 2T. Ten CPI fajny a Keeway fajnie wygląda, ale to pierdziawki 2T. Chcę jednak kupić 4T ze względu na łatwość zamiany silnika z 50 na 110. Co do tego Rometa to też są wszędzie różne informacje. Czytałem, że ma skrzynię automatyczną i jest 2T. Gdzie indziej znowu czytałem, że ma skrzynię manualną i silnik 4T. Ten pionowy silnik też jakiś niespotykany i nie wiem czy można dostać taki silnik 110 na przekładkę. Może ktoś się orientuje?

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Niestety te silniki mimo swoich zalet nie są tak popularne jak silniki 139FMB. Tego silnika nie znajdziesz w wersji 110 cm. Można poszukać czegoś większego (125 cm3) ale ciężej będzie wsadzić i widać że to większy silniczek.

Proponowałbym w takim razie Kingwaya Yamasaki. Jest większy od jednoosobowych crossów których pełno na allegro.

http://otomoto.pl/kingway-inny-yamasaki-rybnik-raty-transp-M2460468.html

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie