Motorowek Romet Router Ws 50 POMOCY

Witam ! Zamierzam kupić Rometa Routera Ws 50 . Mam do wyboru 2 modele z 2011 i 2012. Doradźcie mi który mam wybrać. Czy we wszystkich z 2012 nie ma tego "widelca" chroniącego silnik . W modelu 2011 jest czy w 12 go nie ma . Na co powienienem zwracać uwagę przy oglądaniu podczas zakupu. Co najczęściej się psuje ?
Z góry dzięki

Doradzam.Masz jeszcze trzeci wybur.Ws 50 z 2013r.Cena tylko 200-300zł wyższa a motorek nowiutki,liczy się rok przy ewentualnej sprzedaży.W tym roku wprowadzono nowy kolor grafit-niebieski wygląda świetnie.W 2011 widełki byly ,w 2012 zrezygnowano,w 2013 są standartem.Motorek staraj się kupić w jakimś autoryzowanym salonie czy punkcie który prowadzi również serwis,a po zakupie w Marketach jestes odsyłany niewiadomo gdzie.W dobrym sklepie masz zawsze zagwarantowany tzw.przegląd zerowy czyli fachowcy przygotuja ci go do jazdy.W wielu dobrych punktach dostaniesz gratisy np.kask,kufer ewentualnie plandeke idowoz pod dom.Podczas zakupu możesz sprawdzić tylko stan wizualny reszta jest w rękach Boga i twoich.Każdy taki sprzęt to sprawa indywidualna, trafisz to pojeżdisz lata.Musisz jednak przestrzegać reguł docierania, od tego wiele zależy.Podstawowe i dobre info znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu a reszte na forum.Pisze bo jestem od dwóch dni szczęśliwym posiadaczem WS 50.To motorower który kupiłem i dla siebie i dla córki po wielu dniach analiz i porównań.Stosunek cena/jakość jest wzorowy,awaryjność znikoma,łatwy ewentualny tuning,i jest to marka która ma szanse istniec jeszcze wiele lat, więc serwis i części też.Miałem w życiu do czynienia z wieloma wielosladami i ten wydał mi sie najodpowiedniejszy,jest prosty,ładny,oszczędny i dobrze się prowadzi.