MOTOR Męską Rzeczą 2008

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) MOTOR Męską Rzeczą 2008

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #252915 Odpowiedź

Anonimowy

Magazyn Motor został Męską Rzeczą 2008 TVN TURBO.

Babka po przyznaniu nagrody zwróciła uwagę na to aby kierowcy blaszaków patrzyli w lusterka itp.

Kto oglądał?

#252916 Odpowiedź

Anonimowy

ja ogadałem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #252917 Odpowiedź

Anonimowy

ja nie ogladałem :-/
    a jaki samochód wybraliż? :mrgreen:

#252918 Odpowiedź

Anonimowy

nie wiem bo nie oglądałem całego

#252919 Odpowiedź

Anonimowy

A ja czytam MOTOR!!! BARDZO go lubię 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #252920 Odpowiedź

Anonimowy

ja prenumeruje Motor i Świat motocykli, w motorze niektóre testy nie są wykonywane przez polski oddział tej gazety, a w świecie motocykli czasem są dodatki w postaci naklejek i płyt z serii stund days

#252921 Odpowiedź

Anonimowy

Mnie troszkę zniechęcił ostatni świat motocykli 🙁 Fajnie, że na końcu przetestowali biegowe 50ccm, ale niestety 🙁 za dużo ładują w tą gazetkę sportu, a za mało testów itp.
    Co do motoru na TVN turbo… Uważam, że dużo lepsze było Polskie MOTOCYKLICZNIE, chociaż nieraz prowadzący wykazywał się małym brakiem wiedzy 😛 :mrgreen:

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: MOTOR Męską Rzeczą 2008
Informacje o Tobie: