Motocykl z 2012 roku nigdy nie rejestrowany

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Motocykl z 2012 roku nigdy nie rejestrowany

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #695053 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ziomek1234
    Paweł

witam mam pytanie. Posiadam jednoślad z 2012 roku skuter o pojemności 50 ccm. Skuter nigdy nie był rejestrowany (tzn. Pierwszy właściciel który go kupił nie zarejestrował pojazdu. Potem kupił go 2 a ja jestem 3 właścicielem. A więc pojazd nie był zarejestrowany od nowości) I teraz takie pytanie czy zarejestruje skuter bez większych problemów, czy będę borykał się z trudnościami, czy wręcz nie da się zarejestrować skutera. Będę wdzięczny za pomoc.

#695069 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli masz ciągłość umów to zarejestrujesz bez problemu.
    pytanie tylko czy skuter z 2012 spełnia normy emisji które pozwolą go zarejestrować po raz pierwszy w 2020. Z 2T może być kłopot

Ponieważ nie piszesz co to za sprzęt to musisz sie dowiedzieć tego we własnym zakresie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Motocykl z 2012 roku nigdy nie rejestrowany
Informacje o Tobie: