Motocykl na wyprawę do Azji do 15 000zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Motocykl na wyprawę do Azji do 15 000zł

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marek123 marek123 5 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #682729 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marek123
    marek123
    Użytkownik

Cześć,

Piszę, bo wiem, że są tutaj ludzie mający znacznie większe doświadczenie i wiedze ode mnie.
    Wybieram się na 8 miesięczną podróż na wschód do Mongolii (Ukraina – Rosja – Kazachstan – Uzbekistan – Turkmenistan – Tajikistan – Chiny – Laos – Wietnam – Chiny – Mongolia – Rosja – Kazachstan – Białoruś)

Drogi będą asfaltowe, szutrowe, ale z pewnością zdarzy się też wjazd do lasów, na pustynie i stepy. Potrzebuję więc motocykla jak najbardziej uniwersalnego, wygodnego, z większym bakiem, dostępnymi częściami, łatwością naprawy i „nie do zdarcia”.

Póki co mam te kilka typów:
    – Yamaha Tenere 600
    – Honda Transalp XL600
    – Africa Twin
    – V-strom 650
    – BMW F-650 Dakar

Poczytałem już troszkę i najchętniej wziąłbym Suzuki V-strom DL 650, jednak mam obawy, że może sobie nie poradzić w bardziej off-road’owych warunkach.

Macie jakieś typy? A może coś spoza listy, którą stworzyłem?
    Będę wdzięczny za każdą pomoc, dzięki wielkie!

#682750 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Koleżka robił takiego tripa właśnie BMW F-650 i był mega zadowolony. Długa jazda nie męczyła pleców i dupy.

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #682755 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marek123
    marek123
    Użytkownik

A jak tam może być z częściami w razie jakichkolwiek problemów?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Motocykl na wyprawę do Azji do 15 000zł
Informacje o Tobie: