Motocykl na początek ( 500 )

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Motocykl na początek ( 500 )

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Smigammoto
    Smigammoto
    Użytkownik

Siema mam oto takie pytanie
    Śmigałem na kolegi skuterze na junakach i innych pierdołach a teraz przyszła pora aby zakupić moto i chcę kupić 500setke kolega doradza mi Suzuki gs 500 e mówi że jego tata śmigał i bez zarzutów zaraz patrzę kolejny motor Honda cb 500 opinie też dobre nie wiem jaki mam wybrać motocykl nie chce tego żałować bo ma mi posłużyć trochę czasu 4 aspekty
    1.Szybki
    2.Solidnie wykonany
    3.w miarę wydajny no ale też bez przesady w końcu 500setka
    4.Cena 5-7 tyś

MOTOCYKL TURYSTYCZNY

Zdjęcie profilowe Cruel
    Cruel
    Użytkownik

Co rozumiesz przez szybki? I tak każda 500tka będzie robiła w zasadzie większość aut i pozwoli na bezproblemowe wyprzedzanie w trasie.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Żadna z 500 lepiej kup sobie xj600s lub n 4 garki mocy wystarczy na początek,silnik olejak,zawory na płytka są tanie a prowadzą się jak simsonek najlepsza opcja na przejście z malych na duże.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Do turystyki najfajniejsze moto z owiewkami, CB w obudowie, Kawa GPZ500 też fajna. GS może i dobry ale to troche taki krasnal, chyba najmniejszy z tej „4”:)

Zdjęcie profilowe panzervi
    panzervi
    Użytkownik

Moim zdaniem tylko gs, moze i maly, ale wariat. Maly lepszy w przedzieraniu sie przez miasto. No i dostepnosc, jast w czym wybierac.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i żeby się podzielić swoimi preferencjami wygrzebałeś wątek sprzed roku? I jeszcze nie na temat bo koledzy o TURYSTYCE a ty o jeżdżeniu po mieście.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie