Motorower 50 ccm.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Motorower 50 ccm.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Berg Berg 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe piotrek6233
    piotrek6233
    Użytkownik

Cześć.nie wiem czy w dobrym dziale piszę jeśli tak to pzepraszam .Mam pytanie.Jak to jest z aprilią rs 50.bo ona ma silnik 2 suwowy czyli mam rozumieć że leje się mieszankę? Ale z tego co wyczytałem na internecie ona chyba sobie sama tam miesza a paliwo i olej do mieszanki jest osobno .I Mam jeszcze pytanie czy tak samo jest w hondzie nsr czy jednak coś inaczej.

Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Dwusuw wymaga oleju w paliwie do smarowania, w przeciwieństwie do 4T gdzie wał kręci się cały czas w oleju. Zawsze do 2-suwów dolewało się olej. Ale że to trochę upierdliwe, więc wpadli na pomysł, żeby do zbiornika lać czyste paliwo, olej do osobnego zbiorniczka a dozownik sam podaje odpowiednią ilość oleju do paliwa zanim wszystko wleci do cylindra. Ma to swoje plusy: nie babrzesz się na stacji w czasie tankowania, ale i minusy: jak Ci zabraknie oleju – a nie zauważysz tego – i będziesz jechać dalej, dojdzie do zatarcia silnika i remoncik Cię czeka.
    Który motorek jak to ma rozwiązane, poszukaj w necie.

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie