motocykl 125ccm do 4000zł

Witam.
Już nie długo będę robić prawo jazdy A1. Zastanawiam się nad wyborem motocykla do 125ccm. Budżet to 4000zł . Mam 185 cm wzrostu.
Wpadły mi w oko Romet Soft Chopper, Romet Zetka oraz Junak 122. Te 3 modele można zakupić nowe za 4tyś.
Boję się, że chińskie motocykle to jednak tandeta. Są one coś warte? Szukałem używanych markowych motocyklów, lecz nic nie potrafiłem znaleźć.
Dodam, że motocykl będę używał głównie w mieście. Nie chcę ścigaczy, ale turystyki, "soft" choppery.
Dodatkowo będę miał około 1000zł na wyposażenie Smile

Proszę o pomoc i pozdrawam.

Jeśli mógłbyś coś jeszcze dołożyć to polecam Honde CBF125, będziesz zadowolony z porządnego sprzętu.
Na poważne moto chińczyk to jednak pomyłka, uwierz;)

Chińska maszyna w 2T nigdy się nie cuka, idzie ostro, aż jej w tłumik gwizda. ;-)
-
Krzychu, daj na mszę swojemu plebanowi (grubą garścią rozdziel i sowicie jemu daj), wtenczas będziesz ... szczęśliwszy, chociaż biedniejszy, etc. ;P
-
Ja to widzę, że jednak poległeś i to sromotnie. A przecież kolejne manuale tutaj wklejałem, aż mi się ostatecznie znudziło.
-
Honda jest jednak dla ubogich, ja polecam używaną Yamahę. Prawie sama jedzie, sama się tankuje i podobno nawet... sama się serwisuje. I można być przy tym... kompletnym konowałem w obsłudze takowej. ;D