Motocykl 125 (maly chopper) Barton classic 125 ? z euro4 czy bez?

Witam,

Chciałbym kupić motocykl dla siebie poj 125, strzelam w jakiegos chinola ok5000-6000zł chopper, coś tego pokroju (szosowo-turystyczny moze) wpadł mi mocno w oko Barton classic 125 i tu mam pytania:

  1. Macie jakies opinie o tym modelu?
  2. Lepiej stare modele bez normy euro4 czy nowe (ten barton wyjdzie za miesiąc z normą euro4 juz na wtrysku nie gazniku) gaznik/wtrysk?
  3. Jak ma sie ten model do Romer R125 ? (troche boje się ze za ciezki jak na 125 ten model, i te imitacje 2 wydechow, 2 swiec troche tandeta chyba)
  4. Moze cos innego ?

Mam ok 176cm 85kg i tak naprawdę ukonczony kurs na A ale egzaminu nigdy nie udało mi się zdać (A robilem razem z B ze 12 lat temu, tylko B mam) ale chcialbym na teraz 125 a poxniej sie zobaczy.
Dojazdy do pracy ok 30km x2 dziennie , czasami wypad rekreacyjny

Chinol bylby dobry bo dostanę FV i od razu mam z przykładowych 5 000 jakies 1200zł VATu w kieszeni.
Dzięki z góry

P.S. Jezdziłem i małymi (50ki) i dużymi (600cm) jednośladami na marginesie

Jestem użytkownikiem chopperka Bartona Classic. Kupiłem go rok temu, póki co żadnych problemów. Lać i jeździć. Co do komfortu to nie ma nic lepszego w tej klasie i przdziale cenowym, super pozycja za kierownicą, pewnie się prowadzi a zrywny jest że hej!! taki wariat jak na 125 cm3. Silniczek wzorowany na hondzie daje radę, przede wszystkim jest bezawaryjny, pilnować tylko wymiany oleju i filtrów a odwdzięczy sie dluugą bezawaryjną pracą. W razie pytań pisz śmiało.

Jak widać cyber-handlowcy Bartona prężnie działają :slight_smile: … A poprawiliście już te układy wtryskowe, i blokujące hamulce? Żeby nie było, to jednak odpowiadam na zadane pytanie. Jak ma być koniecznie chinol, to lepiej szukaj starszego modelu na gaźniku.

Tyam, bartonochwalcze bałwochwalcze posty kolesi rejestrujących sie tylko w tym celu żeby wychwalac bartona na morzach i oceanach…

Posty Filipa

Jestem użytkownikiem chopperka Bartona Classic
a drugi
Ja dojeżdżam do pracy moim Bartonem Travelem
rozumiemy że jesteś użytkownikiem takiego bartona o jakiego akurat chodzi pytającemu i zawsze jest on wspaniały.

więc żegnaj Filipie…

Jak masz więcej jak 178cm wzrostu to barton nie bardzo [jeździłem i mi przy takim wzroście jakoś nie bardzo pasowało,na “łosiu” wygodniej a on był 50 i podnóżki miał na przodzie ramy w bartonie przed silnikiem .R125 nie ma imitacji 2 wydechów tylko 2 działające [dwa wyloty wydechowe z głowicy] prowadzi się lekko bo jest nisko środek ciężkości choć z mocą szału nie ma.