Motocykl 125 4t

Witam
Chciałbym abyście podali mi jakieś fajne propozycje na motocykl 125 4t do ceny około 6000zł. Najlepiej by prędkość przelotowa wynosiła około 90-100km/h. Mogą być to wszystkie motocykle oprócz typowo terenowych enduro. Zastanawiałem się nad jakimś 2t, ale spalanie i ogólne koszty utrzymania trochę mnie odstraszają. Wiem że w tej cenie to raczej nie ma wspaniałych sprzętów, ale jednak wolałbym nie przekraczać tej kwoty (a jak już przekroczyć to tak do max.600zł więcej). Bym miał większą kwotę przeznaczoną na motocykl ale jeszcze trzeba wziąć pod uwagę kask (może też jakiś strój, a przynajmniej rękawice), oraz ewentualne naprawy. Wezmę pod uwagę wszystkie propozycje. Z góry dzięki

a na jakie uprawnienia bo wersje 2T takich 125 raczej możliwości A1 i jazdy na B przekraczają

Prawko A1, a co do 2t to już pisałem że raczej nie jestem zainteresowany ze względu na koszty eksploatacyjne.

no ale coś więcej - bardziej klasycznie czy ścigacz, choper? naked?

Nie mam dokładnie określonego typu jaki chciałbym kupić. Ale ogólnie to gustuje w nakedach, sportach i trochę w supermoto. Bardzo mi się podoba Cagiva raptor 125 no ale 2t. Jeszcze przed chwilą natrafiłem na coś dość ciekawego, a chodzi o Sachs X-Road 125.

to jeszcze spróbuj natrafić na części zamienne do niego :). Sachs to u nas kompletna egzotyka.
Szukaj yamahy, hond, suzuki, aprilli, kawasaki, daelima, kymco, hyosounga - inne mogą być w zasadzie nienaprawialne w akceptowalnym czasie.

A czy przypadkiem Sachs xroad 125 nie ma silnika od suzuki? A masz jakieś konkretne modele do zaproponowania z tych firm co wypisałeś?

nawet jak ma silnik z yamahy to na silniku naprawy się nie kończą. Nie kupuj w PL sachsa bo bedziesz długo szukał cześci

A jakieś inne propozycje?

marki znasz. dalej allegro i olx i szukasz.

Trochę późno piszę, ale co myślisz o hyosungu gt 125, daelimie roadwin 125, oraz hyosungu gt 125r? Mojego budżetu nie zniszczą, a źle nie wyglądają. Tylko jak to jest z silnikami w tych motocyklach?

myśle to że kilka postów wcześniej napisałem żebyś takich szukał.

Proponuje markę Kymco do wyboru automat lub manual. Mało a praktycznie wogóle nie awaryjne, trzeba tylko dbać -serwisować, posłuży długo.

a ja proponuje mniej pieprzyć głupoty.