! Forum Motocykle 125 Motocykl 125 4t

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MrKondziu
    MrKondziu
    Użytkownik

Witam
    Chciałbym abyście podali mi jakieś fajne propozycje na motocykl 125 4t do ceny około 6000zł. Najlepiej by prędkość przelotowa wynosiła około 90-100km/h. Mogą być to wszystkie motocykle oprócz typowo terenowych enduro. Zastanawiałem się nad jakimś 2t, ale spalanie i ogólne koszty utrzymania trochę mnie odstraszają. Wiem że w tej cenie to raczej nie ma wspaniałych sprzętów, ale jednak wolałbym nie przekraczać tej kwoty (a jak już przekroczyć to tak do max.600zł więcej). Bym miał większą kwotę przeznaczoną na motocykl ale jeszcze trzeba wziąć pod uwagę kask (może też jakiś strój, a przynajmniej rękawice), oraz ewentualne naprawy. Wezmę pod uwagę wszystkie propozycje. Z góry dzięki

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a na jakie uprawnienia bo wersje 2T takich 125 raczej możliwości A1 i jazdy na B przekraczają

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    MrKondziu
    Użytkownik

Prawko A1, a co do 2t to już pisałem że raczej nie jestem zainteresowany ze względu na koszty eksploatacyjne.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no ale coś więcej – bardziej klasycznie czy ścigacz, choper? naked?

MrKondziu
    Użytkownik

Nie mam dokładnie określonego typu jaki chciałbym kupić. Ale ogólnie to gustuje w nakedach, sportach i trochę w supermoto. Bardzo mi się podoba Cagiva raptor 125 no ale 2t. Jeszcze przed chwilą natrafiłem na coś dość ciekawego, a chodzi o Sachs X-Road 125.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to jeszcze spróbuj natrafić na części zamienne do niego :). Sachs to u nas kompletna egzotyka.
    Szukaj yamahy, hond, suzuki, aprilli, kawasaki, daelima, kymco, hyosounga – inne mogą być w zasadzie nienaprawialne w akceptowalnym czasie.

MrKondziu
    Użytkownik

A czy przypadkiem Sachs xroad 125 nie ma silnika od suzuki? A masz jakieś konkretne modele do zaproponowania z tych firm co wypisałeś?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nawet jak ma silnik z yamahy to na silniku naprawy się nie kończą. Nie kupuj w PL sachsa bo bedziesz długo szukał cześci

MrKondziu
    Użytkownik

A jakieś inne propozycje?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

marki znasz. dalej allegro i olx i szukasz.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie