Motobi WILGA 90ccm problem z rozruchem...

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Motobi WILGA 90ccm problem z rozruchem...

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MateuszWILGA MateuszWILGA 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #98969 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MateuszWILGA
    MateuszWILGA
    Użytkownik

Witam serdecznie. W moim skuterze siedzi cylek o pojemności 90ccm i tak dalej…problem jest rozruch, z kopki nie ma szans, bo urywa zęby albo przeskakuje. Na początku myślałem, że to mały akumulator jest powodem, lecz kupiłem 12v 9ah 85A i to też nic nie dało :/ nawet na aku samochodowym ciężko pali. Myślę, że problem leży w rozruszniku, który jest seryjny od 50tki…czy miał ktoś podobny problem?? i ewentualnie jaki rozrusznik pasowałby do tego silnika od jakiegoś skutera 90 bądź 125 ?

skuter pali tylko na wiertarkę ;-( nawet po rozgrzaniu silnika bardzo ciężko kręci i rzadkością jest,aby odpalił …

z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.

#98973 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

a masz wiatrak zamontowany ?? czy wyciąłeś dziurę w wiatraku ?

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #98994 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

czy to skuter 2T czy 4T

#98996 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pfff ale z was znawcy.

Co ma wiatrak lub jego brak do odpalania ? Raczej nic !

Skuter 2t czy 4t ? Wystarczy użyć trochę rozumu i się domyślić że chodzi o skuter 4t – autor postu daje podpowiedzi co do tego jaki to jest skuter.

PS

Mój 90cc przy -10 odpala od strzała z rozrusznika 😉

#98998 Odpowiedź
    MateuszWILGA
    Użytkownik

Wiatrak mam (paliłem na tym wycięciu sześciokątnym plastikowym na wiatraku).

Skuter to oczywiście 4t, ale dalej nie wiem co robić ?? poradźcie coś.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #99038 Odpowiedź
    MateuszWILGA
    Użytkownik

AraS napisał:

Pfff ale z was znawcy.
    Co ma wiatrak lub jego brak do odpalania ? Raczej nic !
    Skuter 2t czy 4t ? Wystarczy użyć trochę rozumu i się domyślić że chodzi o skuter 4t – autor postu daje podpowiedzi co do tego jaki to jest skuter.
    PS
    Mój 90cc przy -10 odpala od strzała z rozrusznika 😉

A mógłbyś mi napisać co zrobiłeś ze swoim moto, że odpala bez problemu ?

#99117 Odpowiedź
    guliwer55
    Użytkownik

Proszę jaki znachor się znalazł pomyliłeś forum może autor podaje w opisie Mateusz -Wilga to nie znaczy że ma wilgę bo może mieć komarka.Aras napisał- skuter 2t czy 4t ? Wystarczy użyć trochę rozumu i się domyślić że chodzi o skuter 4t – autor postu daje podpowiedzi co do tego jaki to jest skuter

#99118 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

guliwer55 napisał:

Proszę jaki znachor się znalazł pomyliłeś forum może autor podaje w opisie Mateusz -Wilga to nie znaczy że ma wilgę bo może mieć komarka.Aras napisał- skuter 2t czy 4t ? Wystarczy użyć trochę rozumu i się domyślić że chodzi o skuter 4t – autor postu daje podpowiedzi co do tego jaki to jest skuter

Dziecko – nie zrozumiałem prawie nic z tego co napisałeś.

Skąd wiem że to 4t a nie np komarek jak zaproponowałeś ?

Autor użył słów:
    SKUTER,
    Akumulator do rozrusznika i sam rozrusznik
    Wiatrak ? W komarku gdzie go masz ?
    A najlepszy argument, że komarka pali się z pycha i nikt by tutaj takich tematów nie zakładał.

Ludzie ! Myślcie, to nie boli !

PS, a forum to raczej ty pomyliłeś, bo powinieneś trafić na forum nauki ortografii i budowania zdań.

#99120 Odpowiedź
    guliwer55
    Użytkownik

No proszę nie dość że znachor to jeszcze polonista jaki talent się marnuje a dziecko to so poszukaj w rodzinie pendraku

#99121 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

guliwer55 napisał:

No proszę nie dość że znachor to jeszcze polonista jaki talent się marnuje a dziecko to so poszukaj w rodzinie pendraku

Powiedz mi co wnosisz do tematu swoimi postami ? nic
    Idź sobie popisz w offtopie a nie nabijaj postów.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
Odpowiedz do: Motobi WILGA 90ccm problem z rozruchem...
Informacje o Tobie: