Motobi Orlik 50 80ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Motobi Orlik 50 80ccm

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka Dzisiaj przedstawiam wam skuter który kupiłem w zeszlym roku. Oczywiscie wiadomo 50 ccm nie zadowolalo mnie tak bardzo , oraz ta produkcja made in china. Chodz nie oznacza ze gorszy !! Bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Ale przemyslalem wszystko i zaczelem bawic się w kosztowna operacje zwana tuningiem !! Jak na dobry start z mechniki zalozylem : —-> cylinder Cylinder 80 cc [47 mm] Naraku Performance 4T —-> Wariator NARAKU [HS-High Speed-Racing] —-> Rolki naraku 5.8 G —-> Sprzęgło -Stage6- RACING —-> Kosz sprzęgłowy STAGE6 —-> Sportowa Sprezyna Centralna Naraku —-> Swieca NGK A jak wiadomo pomyslow wciaz przybywa Smile Z optyki jedynie –> podswietlenie zegarow na zielono –> stroboskopy na tylnim kole –> trupie czaski na wentylkach Smile Skuter obecnie przechodzi malowanie jak bede mial jego nowe fotki oczywiscie od razu wrzucam. Adres do fotek przed malowaniem. http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Baotian/BT49QT-12/23270

Anonimowy

Fajny sprzęcior na jaki kolorek malujesz i jakie są osiągi

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Na czarny mat z połyskiem. A osiągi są dobre. Ale wiesz muszę dać większą dysze. Będzie wtedy elegancko.

Anonimowy

adeksf napisał:

A osiągi są dobre.

Dla jednych dobre oznacza 120 km/h dla innych 90. Więc jakoś konkretniej proszę. Tuning mechaniczny niezły, więc na koło już pewnie spokojnie wchodzi. Za optykę się zabierz, nadkole ja bym na początek proponował. Działaj dalej 😉

Anonimowy

Skuter dzisiaj przeszedł rozwiercenie tłumika. Dało mu to lepszy dźwięk basowy. Oraz troszkę więcej obrotów. Pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

pokazałbyś jak to jeździ i czy zmienić się dźwięk silnika po wymianie cylka?

Anonimowy

Siemano.. Spoko sqt ! Pochwalisz się osiągami aha i powiedz gdzie go małowales jak mozesz.. Pozdro!:)

Anonimowy

Piszesz osiagi sa dobre czyli jaki v-max dobre to mogę powiedziec ze mialem na Gilerze stalker. Czy to ma taki silnik jak Keeway Fokus ? ❓

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie