moto zeta rally problem z odpalaniem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    MacGyver
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

Witam. Mam problem ze skuterem. Robilem kapitalny remont i niby wszystko dobrze, z rana odpala na dotyk jeszcze bez gazu. Jak pojezdze troche to zaczynaja sie problemy z odpalaniem ledwo go mozna odpalic. W czym moze lezec problem? Rozrzad ustawiony, zawory ustawione, iskra jest, kompresja na pewno dobra bo cyl zakladalem jakies 40 km temu. Moze to byc wina CDI? Czy moze gaznika? Prosze o szybka odpowiedz bo chce jezdzic. Do tego kasy tez troche wsadzilem wiec nie chce wiecej wydawac.

MacGyver
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

Tak trudno odpisac???

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Tak trudno zrozumieć że Twój temat to nie jedyny temat na tym forum i że dziennie pojawia się tutaj kilkadziesiąt tematów przez co Twój został przesunięty na dół ? Myślisz że wszyscy siedzą non stop na forum i czekają tylko na jakiś temat ? Ludzie też mają swoje prywatne sprawy i życie dlatego zamiast mieć pretensje warto czasem pomyśleć i odświeżyć temat aby powędrował na górę i był widoczny.

degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

Dodatkowo ktoś musi nauczyć się wróżyć z fusów żeby dowiedzieć się co tam się stało. Albo nie, rozlej na piasku olej z tego silnika, będziemy wróżyć z plam które utworzył.

Opisz co dokładnie zrobiłeś ze silnikiem od momentu kiedy chodził dobrze do momentu w którym nie chciał odpalić. A potem napisz jak zachowuje się silnik gdy nie może odpalić.

MacGyver
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

Degename naucz sie ortografi a pozniej cos pisz „ze silnikiem” jak ty kurwa piszesz gorzej niz dziecko w podstawowce.Problem sam rozwiazalem bo nie chcialo mi sie czekac az takie dwa cwele napisza cos na odpierdol zeby tylko bylo. Pierdole takie forum i taka pomoc. Moge dostac bana mnie to jebie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button