Moto Magnus Capro - skuter kolegi :)

Witajcie! Mój kolega sprzedaje skuter który wymieniłem w temacie. Cena to 2000 złociszy z możliwością negocjacji. Przebieg to ok. 3,5 tyś, z czego jakieś 200 km na nowym cylindrze (+/- 100 km ze względu na niedziałający licznik). Motorek zaliczył przewrotkę na nierównym terenie (pierwszy skuter kolegi, małe doświadczenie we wszystkim wówczas) w wyniku czego uszkodzone jest lusterko, które ja moge sprzedać za 10 zł za 2 szt (pracuję nad tym by go przekonać do zakupu ;)). Poza tym przysłowiowa igła. Jeździłem nim i jest całkiem przyjemny. Na oko, bo licznik przeca nie działa, poleciałem nim 70 km/h, po czym powróciłem do kolegi. Całkiem przyzwoite przyśpieszenie, dół obrotów lepszy od TZR, ale tylko dół ;).

Moim zdaniem jak za tę cenę to całkiem, całkiem warto. Te 3,5 tyś km na pewno orginalne, gdyż kolega mało jeździł, co moge potwierdzić nie tylko ja ale i inni znajomi. W sumie tyle. Zainteresowanych odsyłam do linka :)

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/sprzedam-skuter-pilnie,522793.html

Nie wziąłbym za taką cenę i od kogoś kto żałuje 10 zł na nowe lusterka.

Lucku, to troszku inaczej jak myślisz ;). Lusterko sie okazało że ma, z tym że nie od pary. Pasuje, działa, ale jest właśnie inne niż drugie. Dlatego nie chce też kupić tych moich nieszczęsnych lusterek ;)

Ja zdania nie zmieniłem, dla przyzwoitości jeszcze powinien podać rocznik, do kiedy ubezpieczenie i przegląd.

Wziął pod uwagę twoje uwagi i zmienił nieco treść ogłoszenia, kiedy to wygasło. Rocznik 2009 (2010 pierwsza rejestracja), ubezpieczenie z przeglądem ważne do maja.

Nowy link: http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/sprzedam-zamienie-skuter,532285.html

Takie motorki ludzie z założenia kupują na dwa, góra trzy sezony...A tu mamy 4-letnią maszynkę. Nie udowodnisz nikomu tego przebiegu - mógł jeździć z odkręconą linką...
Dla mnie zdecydowanie za drogo...

Ja też nie sądzę, żeby za taką kwotę sprzedał. Ten sprzęt spełnia obydwa warunki żeby go nie kupić, mianowicie:

*używany chińczyk
*tuningowany

Ciekawe też jaki ten cylinder założył, jakiś porządny czy chiński z allegro?

Szczerze? Też tak uważam. Jest za drogi, ale powiedz to koledze... Uparciuch z niego, no ale już jakiś gość zapisał sie na oględziny ;).

Wiem że tego nie udowodnię, ale kto robi chińczykami duże przebiegi jeżdżąc tylko do sklepu po chleb a od czasu do czasu (raz na tydzień w wakacje) robiąc wypady po 40 km?

Co do tuningu też byście pewnie stuningowali takiego zawalidrogę. Nie będę mówił że rezerwa mocy daje bezpieczeństwo bo tak nie jest (w skuterze 50 ccm 4t nie ma rezerwy mocy, wiem :D), ale zawsze lepiej jechać 70 km/h niż 55. Wtedy puszkarze zachowują przynajmniej troche większy odstep. Taka prawda.