Montaż kufra do Kymko Agility 50 2 T

Jestem właścicielką skutera Kymco Agility 50 2T. Zakupiłam kufer z płytą montażową, która wg opisu powinna pasować do większości skuterów. Niestety moje próby montażu płytki zakończyły sie fiaskiem. Proszę o pomoc.
Załaczam link kufra: http://allegro.pl/kufer-bagaznik-na-motocykl-skuter-35l-kask-bialy-i4080258701.html

Czego nie możesz zrobić. Przykręcić płyty? Massz wg stelaż? Bo coś mi świta że nie wszystkie mają...

mam standardowy bagażnik, w jaki wyposażony jest skuter. I właśnie mamproblem z dokręceniem płyty montażowej do bagażnika. Kupując kufer kierowałam się inf., że kufer ten pasuje do mojego modelu skutera

http://kymcosklep.pl/opis/3796315/kymco-agility-fr-50-2t-rocznik-2013.html
posiadam dokładnie taki model. Płytka montażowa pod kufer niestety nie może być zamontowana do śruby bagażnika skutera ponieważ otwór w płytce montażowej jest dość daleko od jej krawędzi

To poszukaj jak najbliżej i przykręć

Zaznacz na tej płycie montażowej markerem w miejscu gdzie dotyka śruba bagażnika i daj komuś do przewiercenia te płyte chyba że sama potrafisz:D

Oj nie tak do końca dobry pomysł może to być (kurde, zaczynam jak Yoda gadać), weź pod uwagę, że płyta tam gdzie ma przewidziane otwory jest mocniejsza. To nie blok plastiku przecież, odlew jest przestrzenny i może trafić w płytkie, słabsze miejsca. Wydaje mi się, że rozsądniej byłoby zrobić z głową jakąś przejściówkę do mocowań - to się da zrobić, ale nie wirtualnie.
Sprint, poszukaj jakiegoś ogarniętego majsterkowicza i niech coś wykombinuje, jak sama nie masz zdolności technicznych, a zaczniesz dłubać, może skończyć się na tym że kufer przymocujesz, ale na pierwszych większych wybojach mocowanie puści i kuferek poleci w siną dal.

Spokojnie da się przykręcić, musisz tylko pomyśleć. A jak nic nie wykombinujesz i nie masz kogoś kto Ci to zrobi pozostaje dokupienie stelaża w Kymco.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Zainspirował mnie Damork. Wielkie dzieki za podpowiedż. To był genialny pomysł. Zastosowałam przejściówkę i teraz pozostałe mocowania pasują jak ulał. Płytka montażowa bardzo dobrze zamocowana (przedłużką zamcowałam płytkę montażową do głównej śruby bagażnika). I teraz mogę spokojnie zamocować kufer, w którym wreszcie zmieszczę kask czy zakupy. Pozdrawiam.

Tylko go nie przeładuj tymi zakupami bo każdy kuferek ma swoją nośność :)