Moment dokręcania śrub 139 FMB

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Draculazz
    Użytkownik

Witam koniecznie potrzebuje informacje z jakim momentem dokręcać części takie jak:głowicę,wałek rozrządu ( chodzi o te 3 śrubki ), kartery silnika, pokrywę sprzęgła, samo sprzęgło, magneto. Patrzyłem trochę w internecie, ale było różnie jeden podawał 9-10 a drugi 19 dla głowicy. Najbardziej mi zależy na głowicy i karterach, dziękuję za pomoc 🙂

Anonim
    Nieaktywny

a ten manual i tabelka na 10 stronie?
    http://www.sqtery.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=41800

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Adam Ornowski
    Uczestnik

dokręcasz aż poczujesz opór i jeszcze z jeden obrót , ja tak mniej wiecej robie , to trzeba po prostu wyczuć według mnie

Anonim
    Nieaktywny

Wyczucie trzeba mieć – złamałem klamkę zamykając balkon – ale jak ma klucz dynamometryczny, to po co się stresować?

Draculazz
    Użytkownik

Właśnie będę miał klucz dynamometryczny, tak to właśnie zawsze na czuja skręcałem, ale teraz chce to porządnie zrobić żeby wszystko równo było po skręcane, dzięki wielkie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button