Moje skuterino Lukko Roman 125

Przedstawiam wam mojego skuterka Lukko , stylizowany na retro stajl

przejeździłem nim prawie 4 miesiące i jak narazie daje radę

było parę drobnych usterek ale sobie z nimi poradziłem

tak więc mimo że to chinsczyzna to jakościowo nie jest źle

pozdrawiam wszystkich

No i super, a mówiłem, że to nie chinole, tylko CHaRLeje :-)))
Śmigaj długo i zdrowo!

Podoba mi się niby retro a taka współczesna vespa i nie za wiadro złociszy tylko w zasięgu mojej kiermany:)

Dokładnie. Też oglądałem i bardzo fajnie to wygląda. Ceny nie widziałem... :-(

no stylizowana na vespę jest, ale cenowo już lepiej( ja dałem 2 kawałki za sam skuter), napewno nie trzeba wydać 15 kawałków na takie jeździdło, ogólnie daje radę ale w przyszłości muszę założyć szybę do niego, bo w nocy z pracy jak jadę to strasznie zimno jest ale ogólnie ok

Taka kurtka by ci się przydała
http://allegro.pl/milwaukee-m12-hjblack-0-kurtka-podgrzewana-xl-i5133105366.html
Sam o takiej myślę bo latam cały rok śnieg,deszcz[no nie mam wyjścia a jakoś dojechać trzeba] tylko cena jakoś mnie odstrasza,no i jeszcze bateria i ładowarka.

o dzięki , może w to zainwestuje, przemyślę sobie ale bardziej mi wieje po nogach i tam bardziej odczuwam zimno,więc pewnie prędzęj kupie lepsze spodnie, tylko jedno ale, ja nie myślę latać cały rok tylko tak to końca września a potem przesiadam się na 4 kółka, ale dzieki paci za pomysł

Kalesony kolego termoaktywne lub podgrzewane obciachu nie ma już nie ten wiek na wstyd a kolanka strzelają jak petardy na sylwestra:)