Moje Kymco Agility City 125 i nowo zalozony kanal z nim zwiazany.

Witam chcialbym przedstawic moje Kymco i jazde na nim.
Jesli ktos zastanawia sie jak sie sprawuje w na ulicach zapraszam do ogladania mojego kanalu.
W tym sezonie bede chcial poumieszczac troche filmikow z jazdy na tym skuterze.
Pozdrawiam.

http://www.youtube.com/channel/UCw-2GPym8DhfAv-vWROlRZQ/

A ogólnie jak Ci się sprawuje ten skuter? Ja mam teraz R16 więc niemalże taką samą wersję i jestem narazie zadowolony.

Zeby nie zapeszac narazie jest wszystko elegancko, jestem mega zadowolony, jedynie co moze troche denerwowac to spore spalanie jak na 125 i maly zasieg na pelnym baku, poza tym niema co narzekac :)

Myślę że pokazywanie na ogólnodostępnych filmach gdzie się trzyma (parkuje) skuter to średni pomysł.

Fajnie że służy. Mówisz że duże spalanie - tzn. ile/100km? Czy się podoba? Mnie ten skuter chyba jak żaden inny przypomina starego... Ogara-900 który był brzydki jak noc. Ważne że Tobie pasuje.
Filmik kręcony chyba SJCAM SJ4000, co? Zmień w ustawieniach balans bieli na "dzień", to nie będzie Ci obraz uciekał z niebieski.
@WodzuWGK ma rację....

Wodzu masz w 100% racje, tylko ze tam skad ruszam zadko trzymam skuter to raz a dwa stoi pod samym oknem gdzie mam na niego oko, normalnie stoi na parkingu strzezonym. Mysle ze zedytuje to jeszcze.

Berg tak strzal w dziesiatke, to Sjcam SJ4000 pojde za twoja radą i zmienie balans bieli. Jezeli chodzi o spalanie to srednio 3,9l / 100km
tu masz moj motostat: http://www.motostat.pl/vehicle-stats/69141
na jednym tankowaniu do pelna przejedzie okolo 110-120km na moj gust, nigdy do dna nie testowalem :)

Skuter mi sie podoba i jesli chodzi o design i jesli chodzi o gabaryty, nie wyglada jak jakas zabawka.
W tym sezonie planuje kilka wypadow w ciekawe miejsca i bede chcial to uwiecznic na youtube, poza tym niebawem wrzuce filmik z max predkoscia jaka wyciagnalem na tym skuterze.
Pozdrawiam i jesli beda jeszcze jakies pytania to w miare mozliwosci chetnie odpowiem.