Moja pierwsza maszynka ...

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Moja pierwsza maszynka ...

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kail Kail 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #113507 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Witam, zakładam temat, aby się pochwalić oraz zaprosić Was do „konwersacji” na temat naszych pierwszych dwóch kółek .

Jutro w godzinach popołudniowych w garażu rodziców zagości Zipp Simpli. Co o nim myślicie, co poprawić, aby wyglądał bardziej „z pazurem” ?
    Zapraszam także na rozpoczęcie sezonu 🙂

#113580 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Kail napisał:

Witam, zakładam temat, aby się pochwalić oraz zaprosić Was do „konwersacji” na temat naszych pierwszych dwóch kółek .
    Jutro w godzinach popołudniowych w garażu rodziców zagości Zipp Simpli. Co o nim myślicie, co poprawić, aby wyglądał bardziej „z pazurem” ?
    Zapraszam także na rozpoczęcie sezonu 🙂

Refresh ;D

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #113588 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madalena0
    madalena0
    Użytkownik

hej nie wiem gdzie pisać to tu klikam mój skuter moto rex niechce zapalić pomocy

#113590 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

dobry odkurzacz nie jest zły 🙂
    paski na felgach, malowanko i inne dodatki, jak to się nazywa? łeski na lampy?

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
    #113597 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Dla mnie nie ma znaczenia czy to potocznie- chinol- czy -markowy-.
    Skuter to skuter. Ten i ten da radę pokochać. Ja z Zipa jestem zadowolony. Widzę się z nim przez następne min. 15 tys. km.
    Bez potrzebnego tuningu, ewentualnie Audio, Rolki,dzwon, pasek na stunt. To tyle 🙂
    2T 4ever

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Moja pierwsza maszynka ...
Informacje o Tobie: