Moja bassa po niby " Tuningu "

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Moja bassa po niby " Tuningu "

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe xuncorrectx xuncorrectx 6 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Basta1
    Basta1
    Użytkownik

Witam Chciałem pokazać wam moją basse , Aktualnie wygląda tak :

http://zapodaj.net/913834b1994fe.jpg.html

Chciałbym was zapytać jak prezentuje sie Wizualnie ? Tylko szczerze, przyjmuje każdą krytyke 😀

Jeśli chodzi oto co ma w środku – Tuningowany Moduł , Stożkowy filtr powietrza , zdjęta blokada z gaźnika + dobrze wyregulowany .
    Planuje mu jeszcze wsadzić Cylinder 80 .

Co możecie mi jeszcze polecić jeśli chodzi o tuning wizualny jak i wewnętrzny ?
    Mam zamiar jeszcze wsadzić mu przedłużkę na amortyzator tylni , ma to sens?
    Z góry dziękiii LEWA!

PS. Mam go od 80 Dni , przejechane Ponad 4000 KM , zamykam licznik .

Romet router bassa 80ccm airsal replica
    v-max gps ok.90 km/h
    przebieg w 5 miesiecy 5,500km osiagi coraz lepsze ; )
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

mam podobny skuter, spojler z tyłu identyczny jak umnie;) ja planuję sobie obniżyć siedzenie , bo za mały ten skuter dla mnie :/ dać większe opony , lusterko dam jedno, ty jeszcze możesz felgi sobie na czarno pomalować, ja nie muszę tego robić bo w miarę jakoś wyglądają , ale u ciebie to jak jakieś kołpaki od malucha założyli 😀

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe xuncorrectx
    xuncorrectx
    Użytkownik

jeśli chcesz to możesz go przesprejować na jakiś kolor ale nie radze,bo słyszałam ze jak odkrecisz plastiki to potem ciezko przykręcic bo sie wyrabiają te otwory na srubki bo są z plastiku 😀

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie