Mój Pierwszy Skuter

Witam, za niedługo mam zamiar kupić skuter.Nie chce kupować nowego z salonu za 20 tysięcy lub więcej.Chodzi mi o używany skuter do 1000 zł.
Widziałem tanie Kingway'e Colibry na allegro za 700-800 zł.I także Zipp'y Quantum'y w cenie od 900 zł do 1000 zł.A więc chciałbym zapytać który z wyżej wymienionych skuterów polecilibyście na pierwszy skuter?
Inne propozycje mile widziane :)

dorzuć 300 - 400 zł i bierz nowego torosa

Tak jak pisze Gary. Toros za tą kase jest całkiem spoko. Ewentualnie możesz kupić Kingwaya Colibra i włożyć silnik Piaggio. Słyszałem o takich operacjach nawet tutaj na forum ;). Zasuwa jak Piaggio, a kosztuje jak chinol. Myślę że w 1000 zł się byś zmieścił.

Najtańsze Torosy jakie widziałem to za 1500 zł.A nie wiem czy wyrobie na tyle ^^ ponieważ mam 15 lat i odkładam jak narazie.No ale rodzice może też wspomogą.A jak nie toros to polecacie coś innego (dobrego,taniego) i żeby posłużyło przez rok przynajmniej? :D

Mój używany Romet 727 posłuży Ci więcej niż rok bez żadnego wkładu, a będziesz miał kilka bajerów (alarm, pilot, owiewka, kufer) + hamulce tarczowe. Tylko nie wiem czy nie mieszkasz za daleko ;)

Jeśli kupisz nowy skuter to czeka Cię przegląd płatny już po 300 km - około 150zł.

http://tablica.pl/oferta/romet-727-premium-12-cali-alarm-kufer-owiewka-pilot-kask-z-blenda-xxl-CID5-ID1zxNL.html

ruphert napisał:

Mój używany Romet 727 posłuży Ci więcej niż rok bez żadnego wkładu, a będziesz miał kilka bajerów (alarm, pilot, owiewka, kufer) + hamulce tarczowe. Tylko nie wiem czy nie mieszkasz za daleko ;)
Jeśli kupisz nowy skuter to czeka Cię przegląd płatny już po 300 km - około 150zł.
http://tablica.pl/oferta/romet-727-premium-12-cali-alarm-kufer-owiewka-pilot-kask-z-blenda-xxl-CID5-ID1zxNL.html

Ale nie trzeba jechać na ten przegląd. Samemu olej wymienić to żadna sztuka

matol1798 napisał:

ruphert napisał:
Mój używany Romet 727 posłuży Ci więcej niż rok bez żadnego wkładu, a będziesz miał kilka bajerów (alarm, pilot, owiewka, kufer) + hamulce tarczowe. Tylko nie wiem czy nie mieszkasz za daleko ;)
Jeśli kupisz nowy skuter to czeka Cię przegląd płatny już po 300 km - około 150zł.
http://tablica.pl/oferta/romet-727-premium-12-cali-alarm-kufer-owiewka-pilot-kask-z-blenda-xxl-CID5-ID1zxNL.html

Ale nie trzeba jechać na ten przegląd. Samemu olej wymienić to żadna sztuka

Tylko po co kupować nowego skoro nie chce się mieć gwarancji?

ruphert napisał:

matol1798 napisał:

ruphert napisał:
Mój używany Romet 727 posłuży Ci więcej niż rok bez żadnego wkładu, a będziesz miał kilka bajerów (alarm, pilot, owiewka, kufer) + hamulce tarczowe. Tylko nie wiem czy nie mieszkasz za daleko ;)
Jeśli kupisz nowy skuter to czeka Cię przegląd płatny już po 300 km - około 150zł.
http://tablica.pl/oferta/romet-727-premium-12-cali-alarm-kufer-owiewka-pilot-kask-z-blenda-xxl-CID5-ID1zxNL.html

Ale nie trzeba jechać na ten przegląd. Samemu olej wymienić to żadna sztuka

Tylko po co kupować nowego skoro nie chce się mieć gwarancji?

Np. żeby samemu dotrzeć . Bez urazy ale nie wiadomo kto używanym jeździł. Ty tego 727 z bajerami za 1000 zł chcesz opylić ???

Z chęcią bym go kupił :D Tylko tak jak pisałem narazie odkładam na skuter, a kupić mam zamiar gdzieś w grudniu, najdalej na wakacjach.Chciałem tylko dowiedzieć się jaki skuter najlepszy na ten "pierwszy raz" i także nie drogi.

No jak ma być tani to F16 lub Bassa nada się idealnie :-)

Hej,tez mam zamiar kupic swoj pierwszy skuter i wacham sie pomiedzy torosem a bassa,sa jakies znaczace roznice w nich? Szczerze mowiac bardziej podoba mi sie bassa z wygladu (jestem dziewczyna wiec prosze o wyrozumialosc :P) ale zauwazylam ze wiekszosc z Was poleca bardziej torosa. No i jeszcze jedno pytanie,gdzie dostane ktores z nich? Czytalam mnostwo tematow na foru o tym ale bylam juz w Tesco i Carrefour'ze i nie mieli w ogole nic :c a przeciez konczy sie sezon wiec powinny byc.

xuncorrectx napisał:

Hej,tez mam zamiar kupic swoj pierwszy skuter i wacham sie pomiedzy torosem a bassa,sa jakies znaczace roznice w nich? Szczerze mowiac bardziej podoba mi sie bassa z wygladu (jestem dziewczyna wiec prosze o wyrozumialosc :P) ale zauwazylam ze wiekszosc z Was poleca bardziej torosa. No i jeszcze jedno pytanie,gdzie dostane ktores z nich? Czytalam mnostwo tematow na foru o tym ale bylam juz w Tesco i Carrefour'ze i nie mieli w ogole nic :c a przeciez konczy sie sezon wiec powinny byc.

No właśnie wietrzyli magazyny na początek roku szkolnego. Teraz nie wiem czy można dostać któryś z nich. Dla dziewczyny (zwłaszcza drobnej) Bassa będzie idealna bo nie jest ciężka. Różnią się od Torosa tylko wyglądem, silnik jest ten sam. Pozdrawiam

wiem wiem,juz sie dużo naczytałam ;)
to beznadziejnieeee,liczyłam na to że własnie jakoś teraz będą... :(

Trudno :-)