moduł zapłonowy z allegro

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis moduł zapłonowy z allegro

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KrzysiekP KrzysiekP 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin_wlkp
    marcin_wlkp
    Użytkownik

witam zapytałemw serwisie o koszt odblokowania silnika i cena mnie powalił.prawie 300zł pan z serwisu twierdzi ze cena jest wysoka bo moduł zapłonowy musi byc wymieniony na inny odblokowany.widzialem taki moduł do zippa na allegro za 25 zł czy jest sens dawac tyle kasy w serwisie jesli mozna samemu kupic i zamienic te moduły?czy oprucz zmiany modułu musze sciagac inne blokady?pan z serwisu twierdzi ze ten model ma tylko jedna blokade która jest własnie ten moduł.prosze o wasze opinie.pozdrawiam (marcin. zipp quantum r 2T)

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

te moduły za 25 zł sie nadają do kosza… Poczytaj ile na forum osób pisało że taki moduł kupił i chodzi gorzej niż przed wymianą. A serwisant chce naciągnąć nieźle, zwykle odblok kosztuje koło 100 zł, z modułem ze 150 jak go faktycznie trzeba zmieniać

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe marcin_wlkp
    marcin_wlkp
    Użytkownik

no własnie o to chodzi ze nie wiem czy faktycznie ten moduł jest do wymiany bo nie znam sie na tyle zeby samemu go odblokowac 150zł jeszcze jestem w stanie dac ale nie tyle co on sobie życzy.zapytam w innym serwisie motocyklowym i porównam cene
    .chyba że juz ktoś z forumowiczów odblokowywał zippa quantuma R???prosze o wskazówki

Zdjęcie profilowe leoncjo
    leoncjo
    Użytkownik

z tego co ja się orientowalem w serwisie oprócz wymiany modułu proponują jeszcze wycięcie jakiegoś dławiącego cholerstwa z wydechu.

ale sam moduł na allegro to faktycznie z przesyłką ok 100 zł.

Zdjęcie profilowe elastyna
    elastyna
    Użytkownik

leoncjo-chodziło Ci pewnie o ślepą kiszke, taka blokada nie zawsze jest w skuterze.

Cpi Oliver 2t 2005r

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

Marcin ktory rocznik masz quantuma? z tego co sie roientuje to sa dwie bokady tylko a sam moduł pasujący kosztuje już bez przesyłki ok 80zł za sztuke. Te za 5 zł to podróbki i szajs

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie