moduł zapłonowy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

siemano znam kilka osob posiadajacych w swoich skutach tuningowy (np mallosi) modul zaplonowy, i tuning ten bardzo duzo im daje (nawet do +20 v-max) bo w standardowych sa jakieś opory czy cos a w tuninigowym nic takiego nie ma i teraz pytanie czy da się przerobic standardowy modul tak, by nie mial oporow? mysle ze jest to robota na plytce, a mam znajomego który właśnie zajmuje się ukladami scalonymi wiec by mi to zrobil tylko ma ktos moze jakis schemat ukladu standardowego i ukladu tuninowego?

Anonim
    Gość

Wydaje mi się że jest to niemożliwe.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Seryjnego się nei da przerobic a po tuningu się wymianie poniewaz jak zalorzysz 70ccm + np wałitp to ten tłok potrzebuje krecic wyzszych obrotów. Seryjny moduł by go blokował. 70 moze krecic wieksze obroty od 50

Anonim
    Gość

Z tego co wnioskują, to masz Apriliż SR, a tam jest seryjnie odblokowany moduł. Chyba, że chcesz kupić sportowy to tak, bo seryjnego się nie da przerobić na sportowy.

Anonim
    Gość

No ale jak kupi sportowy i to moze wał ukrecic. Modul jest tak nastawiony zeby krecil takie obroty jakie wal wytrzyma. Jak wstawi sportowy – pozwoli wieksze obr krecic to tak jak napisalem – wal nie wytrzyma

Anonim
    Gość

Więc bez sensu jest kupować moduł to sąabego tuningu (lub żadnego). Jak był miał tuning for race, to wtedy przydała by się zmiana.

Anonim
    Gość

ok
    thx

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button