Moduł zapłonowy

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    BlasterZ
    Użytkownik

Siema mam takie pytanie. Czy doradzicie mi jakiś moduł zapłonowy odblokowany aby też był sportowy żeby mapa posiadała więcej obrotów niż ten seryjny ?? Myślę, że do 100 zł mogę wydać.

Pozdrawiam BlasterZ

Im_Jurek
    Użytkownik

http://allegro.pl/modul-cdi-4t-racing-tunning-z-radiatorem-skutery-i3150696248.html – nawet taki szajs powinien by wystarczyć, a lepiej przejedź się do sklepu i niech ci dobiorą i najlepiej tak żeby na ich oczach zamontować i sprawdzić czy są efekty – w zippie moduł jest na ramie pomiędzy silnikiem a ako – lepiej przenieś go sobie do koszyczka z ako – łatwiej dojść

Z modułami bywa różnie – szczególnie w tej naszej chińszczyźnie

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button