! Forum Serwis Moduł Romet 700

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kargulec12 kargulec12 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

Czesc. Ostation zakupiłem moduł taki http://allegro.pl/modul-zaplonowy-2t-tuning-cdi-honda-zipp-romet-i4096581891.html

Jechałem ostatnio ze szkoły padał deszcz,nie zauwazyłem dziury dosyc spora była wpierniczyłem sie Skuter zgasł i chwile odpoczął i zapalił lecz jak dodawałem gazu zaczynał przerywać dojechałem jakoś do domu,zostawaiłem go w garażu na noc. Nastepnego dnia chciałem go odpalic okey odpałił lecz jak dodawałem mu gazu skuter zaczał przerywać okey wycigłem świece wsadziłem nową wszytko okey lecz trwało to moze nw? tydzien/dwa i znów to samo a teraz nawet 2-3dni od zakupu nowej świecy znów przerywa. Myslałem że to wina modułu lecz wsadziłem go do inneo skutera i działa prawidłowo. I nie wiem co robic nie bede wymieniał świecy co 3 dzień. Lecz wsadziłem stary moduł i działa hmm ? co wy na to ? Myslałem nad regulacją gażnika/Cewka/fajka ?

ktofika
    Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Zerknij pod silnik. Po wpadnięciu w dziurę mogłeś uszkodzić mocowanie tłumika. Ewentualnie sprawdź układ elektryczny. Może zalałeś cewkę i pali Ci świece. A sprawdzałeś czy jest iskra na „starych” świecach?

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

A jaką masz świecę ? Miałem to samo, kupiłem świecę ngk i przeszło.

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

Wczoraj dzwoniłem do mechanika , powiedziałem co się stało , powiedział ,że cewka poszła dlatego pali świece . juz zamówiłem nowa cewke założe powino byc okey

kargulec12: świece mam NGK taka jak powninna być

ktofika
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

a jeszcze jedno ile powinien dac odblokowany moduł ? km/h ? mi dał tylko 5km/h z 45km/h zrobiło sie 50-52 km/h z bólem ;/ ? gdzie ten romet jeszcze ma blokady ?

ktofika
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

U mnie dał z 40 na 55 z moją masą 65kg. Musisz kupić sportowe wario i odciąć zawirowywacz spalin to polecisz 73-80km/h. Jeśli masz warunki to przetnij cąły wydech i wybebesz go bo jest ostro blokowany w środku. Ja mam rometa 700 wario: http://allegro.pl/wariator-tuning-2t-kpl-minarelli-barton-focus-16mm-i4117964658.html
    Do oryginalnego tłumika polecam kupić rolki 15×12 5g.

Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

ok a jak odkręciłes wariator?

ktofika
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

a i czy wał wytrzyma ? te 70km/h-75km/h ?

ktofika
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

youtube ?

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

no wiesszz youtube :d tam jest sporo ale jak ktos ma taki sam model to wole się zapytać jego niż z yt każdy ma inne sposoby na odkrecenie raz lepsze razz gorsze

ktofika
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie