Moduł odblokowany

Witam. Mam do was pytanie, ile mi da odblokowany moduł w moim skuterze, 80ccm, filtr sportowy gąbka, sportowa sprezyna centralna +1500 obr, nowe rolki lekkie, swieca NGK, sportowy wydech, 4t. Dodam jeszcze że blokady są ściągnięte.

No więc, ile ten odblokowany moduł mi pomoże?

Zaraz zaraz mam rozumiec że kupileś nowe części a nie odblokowałeś modułu powodzenia

Nie. Nowe części kupował poprzedni właściciel. Ja jestem drugim właścicielem, z tego co wiem moduł jest tu zablokowany. Dlatego chce kupić odblokowany.

Wypowie się ktoś jeszcze? Z góry dzięki.

Odblokowany moduł pozwoli na osiągnięcie przez silnik maksymalnych obrotów.

Dzięki. Proszę o dalsze wypowiedzi.

Jeżeli masz zablokowany moduł, to obroty skutera blokowane są na 7000. Jeżeli wymienisz go na odblokowany to na pewno poczujesz różnicę. Przestrzegam, że jeżeli pojazd porusza się ponad 45km/h i ma większą niż 50cm2 pojemność to jest już traktowany jako motocykl, a na to trzeba mieć prawo jazdy i ogólnie szeroki temat. Ale skoro masz 80 to pewnie o tym wiesz. Wymieniaj moduł i śmigaj. Na pewno się opłaci (o ile rzeczywiście jest on zablokowany).

Jest jest zablokowany. Dzięki MarSen, takich właśnie wypowiedzi oczekiwałem. Jak ktoś jeszcze może, to niech napisze też kilka słów od siebie :) Dzięki.