Moduł odblokowany

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Moduł odblokowany

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe saper0422 saper0422 8 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe killerjestjeden
    killerjestjeden
    Użytkownik

Siemano. Mam zamiar kupić moduł odblokowany do skutera, ale powiedzcie mi jak to się ma do żywotności silnika…
    przy zablokowanym idzie 65 km/h a jak go odblokuję i będzię powiedzmy szedł 75 km/ z górek może ponad 80 km/h i czy wtedy może stać się tak że. np urwie się zawór czy pęknie wał ? czy raczej nic nie powinno się stać. ?

Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Stać się nic nie stanie, ale silnik podczas jazdy na full będzie miał odpowiednio mniejszą trwałość.Ale bez przesady, nic nie odpadnie ani się nie ukręci 😀

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

a co do modułu to jak by się odkręciło sie ten czujnik i gdzieś pod siedzeniem umieściło . tez wymieniłem moduł i ostatnio jak dokręcałem pokrywę od wario to go przycisnąłem i sie trochę przedarł dobrze ze to już nie jest potrzebne

killerjestjeden
    Użytkownik

ej, a ja w swojej incy mam moduł 4 pinowy z wtyczką na 6 tylko że 2 środkowe są ślepe… mogę kupić dowolny moduł odblokowany z 6 pinami ?

Zdjęcie profilowe saper0422
    saper0422
    Użytkownik

Moduł musisz mieć oryginalny 4-pinowy. :mrgreen:

„Spoglądam śmierci w oczy… Śmiejąc jej się w twarz…”

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    killerjestjeden
    Użytkownik

to weź teraz taki znajdź, bo ona praktycznie nie istnieją ;p

Zdjęcie profilowe saper0422
    saper0422
    Użytkownik

http://allegro.pl/modul-cdi-dc-odblokowany-4-piny-skutery-inca-4t-i1669305359.html

Proszę bardzo 😉

„Spoglądam śmierci w oczy… Śmiejąc jej się w twarz…”

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie