Moduł odblokowany nie daje iskry

Witam. Kilka dni temu zakupiłem na allegro moduł CDI odblokowany RACING. Po podpięciu go pod kable, świeca nie daje iskry. Kupiłem nową świece i dalej to samo. Przy starym module wszystko działa. Moje pytanie brzmi: czy da się coś zrobić żeby ten odblokowany moduł działał jak należy?? Mój skuter to Zipp Basic.

Wymień moduł na sprawny.

reklamuj moduł

Poglądowo, to możesz się z tą stroną zapoznać:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2611961.html

Z modułami jest tak, że te tuningowe trzeba nabywać z pewnego źródła i mieć pewność, że sprawdzą się w naszym sprzęcie.
Z reklamowaniem elektroniki, po takim zakupie, mogą być problemy, tutaj lepiej jest takie cuda kupować na miejscu w sklepie czy serwisie i wymieniać na oczach przy sprzedającym.

Kupiłeś taki złoty, marki WM Motor? Miałem go. Zdechł po 2 miesiacach bodajże.

Kup od Rometa za 40 zł. Ja mam od wiosny taki i jeszcze żyje, nie zdechł.

Kisiu1981 napisał:

Kupiłeś taki złoty, marki WM Motor? Miałem go. Zdechł po 2 miesiacach bodajże.
Kup od Rometa za 40 zł. Ja mam od wiosny taki i jeszcze żyje, nie zdechł.

potwierdzam ten złoty wysiadł mi też przy pierwszej próbie odpalenia xD potem kupiłem new racing cdi działa ponad rok bezproblemowo kosztowało około 40zł

A wm motor jest pomarańczowy czy złoty? Ja teraz też kupiłem jakiś za 38 zł. Podpinam. Odpalam. Odpalił. Słyszę huk pacze a tam z modułu dym:) Dobrze że jeszcze silnik nie zrobił kabum:)

złoty ;) dokładna nazwa "wm motor racing digital cdi unit" silnika nie rozwali jak ktoś by miał pecha to elektryke mogło by spalić

A to nie:) Ja kupiłem jakiś pomarańczowy. Chcecie to poszukam pudełka i napiszę co to było:) Ale wtedy ładny dymek poszedł, a jak zaleciało frytkami:)

Napisz. Ciekawy jestem czego wystrzegać się w przyszłości:-)

W ramach ciekawostki - stary moduł od Kymco ZX też padł z czasem. Jednak stary, dobry, oryginalny i zablokowany moduł przetrwał wszystkie inne...

jak sprawował się moduł od zx'a nim się spalił? dodał coś lub zmienił w pracy silnika ?

WM Motor

Tak, Seryjny moduł zapłonowy NAJLEPSZY. Działa do dziś (9600 km), jedynie odłączyłem od niego kabelek z przekładni. Ludzie, jak wymieniać części chińskie na części racing/sport to nigdy na części chińskie. Zainwestujcie w markę, to nawet standardowy okaże się racing ;).
Naraku, Polini, Motoforce, Strage6, Airsal, a nie jakieś WM Motory kupujecie.